Що подарувати хлопчикові на 5, 10 або 15 років?

Що подарувати хлопчикові на 5, 10 або 15 років?Хлопчаки в будь-якому віці вимагають особливого підходу до вибору їх подарунка. У цій статті ми пропонуємо різні варіанти, які повинні допомогти вам купити цікавий подарунок, який буде винагороджений якщо не ніжними обіймами, то хоча б захопленим блиском очей.

Що подарувати хлопчикові на 5 років?

Вибираючи подарунок для хлопчика 5-ти років, варто відразу визначитися, кого повинен порадувати цей подарунок - самої дитини чи її маму. Якщо подарунок вибирається дійсно для дитини, то потрібно відмести всі варіанти, пов'язані з одягом і взуттям. Маленьких дітей такі речі зазвичай мало цікавлять, звичайно, якщо це не кросівки з підсвічуванням і висуваються коліщатками, футболка з «тачками» або костюм Бетмена. Такий одяг та взуття відмінно підійдуть в якості подарунка малюкові, але якщо ви не близький родич, який знає ріст і розміри дитини - ризикуєте помилитися і даремно витратити гроші. Маленька річ тільки засмутить дитини, а більшу у нього відразу ж заберуть і заховають «на виріст» - задоволення від подарунка буде безнадійно зіпсовано.

Однак подарунок повинен не тільки приносити задоволення, а й бути корисним. Саме тому варто задуматися над придбанням небудь розвиваючої іграшки, наприклад, дитячого ноутбука, конструктора або іграшки на радіоуправлінні.

Розвиваючі іграшки.

Сьогодні випускаються моделі дитячих ноутбуків, розраховані на вік від 4 до 7 років. Дитині пропонуються завдання різного рівня складності, при цьому найбільш легкий рівень включає завдання на рахунок в межах 20, додавання і віднімання, а також, склад числа. Після кожного вірного відповіді дитина отримує бонус у вигляді гри. Завдяки швидкому переключенню діяльності з навчальною на ігрову, малюк не втомлюється і може займатися з ноутбуком досить довгий час.

Дерев'яні, магнітні, металеві або пластмасові конструктори стануть відмінним подарунком для п'ятирічного архітектора. Конструктори випускаються різного ступеня складності - від простих блоків до складних складових елементів (типу Lego). П'ятирічній дитині краще купувати конструктор з дрібнішими частинами - він вже досить доросла, щоб не проковтнути деталь, а операції з невеликими за величиною частинами конструктора розвивають дрібну моторику, що важливо для дитини, яка через рік піде в школу.

Дрібну моторику майбутнього першокласника добре розвивають і різні радіокеровані іграшки - машинки, катери, літаки.

Подарунки, що формують «корисні звички»

Ще одним видом корисних подарунків є аксесуари, які б формуванню у дітей навичок здорового способу життя. Так, електрична зубна щітка з пісочним годинником, відміряють необхідне для повноцінного чищення зубів час, зробить веселою і цікавій цю, так не улюблену малюками, процедуру. Маючи таку щітку, дитина без зайвих нагадувань двічі на день буде виконувати всі необхідні гігієнічні процедури.

Книга - кращий подарунок

І, звичайно ж, ніхто не скидає з рахунків такі традиційні подарунки, як книги. У цьому віці, коли хлопчики вже «виросли» з казок, але до серйозної літератури ще не "доросли», чудовими подарунками будуть дитячі енциклопедії - яскраві та барвисті, з безліччю ілюстрацій і мінімумом тексту. Хлопчиків зазвичай цікавить військово-історична і технічна тематика, а також незмінним успіхом користуються енциклопедії тваринного світу, особливо книги про динозаврів.

Що подарувати хлопчикові на 10 років?

Десятиліття - перший «повноцінний» ювілей. У цю особливу дату хочеться піднести імениннику такий подарунок, який буде повністю відповідати цій знаменній події.

У наше століття технічного прогресу десятирічного хлопчиська вже не зацікавлять навіть самі наворочені іграшки - в дитинстві він їх побачив достатньо. Вибір же більш дорослих гаджетів на зразок iPad або iPhone, насамперед, повинен бути узгоджений з батьками. Далеко не всі батьки вважають доречним наявність у дитини mp3-плеєра, останньої моделі телефону або дорогого ноутбука.

Комп'ютерні аксесуари

Десятирічні хлопчики - зазвичай найактивніші користувачі домашнього комп'ютера. Саме тому їх порадує будь-які комп'ютерні аксесуари - розписні миші, килимки для миші з улюбленими кіно-або мультиплікаційними героями.

Якщо, на вашу думку, для дитини десяти років такі аксесуари вже не становлять великого інтересу, можете порадувати його спеціальної ігрової клавіатурою, ігровим кермом або джойстиком, оригінальним флеш-накопичувачем USB або якісної акустичної системою.

Приналежності для спорту та активного відпочинку

Хлопчики в цьому віці досить активні, тому подарунки у вигляді самоката, велосипеда, звичайних або роликових ковзанів не залишать їх байдужими. Однак потрібно пам'ятати, що такі речі не купуються на ринках, за ними необхідно відправлятися в спеціалізовані магазини. Наприклад, що продаються на ринку велосипеди являють собою вироби невисокої якості, рама яких виконана зі сталі. Вага такого велосипеда може досягати 15 кг. При цьому вага «дорослого» велосипеда з алюмінієвою рамою, що пройшла спеціальну обробку, становить 12-13 кг. Заощадивши гроші і купивши дитині важкий і незручний велосипед, Ви ризикуєте назавжди зіпсувати для нього задоволення від цього виду спорту.

Якщо батько чи дід іменинника люблять рибалку, непоганим подарунком для хлопчика стане хороша вудка - це дозволить сім'ї проводити більше часу разом і залишить у дитини тільки хороші спогади про спільний відпочинок.

Розвиваючі подарунки

Десятирічні хлопчаки зазвичай досить нестійкі у своїх інтересах, саме тому вибір подарунка для них так важкий. Сьогодні вони збирають марки і запускають повітряного змія, а завтра ставлять перші хімічні досліди і готуються до штурму Північного полюса. Однак з незмінним захопленням хлопчики зустрічають подарунки серії «Зроби сам».

На сьогоднішній день вибір подібних подарунків досить широкий - це вже не просто набори, в яких потрібно щось вирізати і склеїти. Досить популярним є набір з вирощування кристалів. Самостійне вирощування кристалів і спостереження за їх формуванням дозволяє не тільки отримати певні навички, але й розширити знання дитини про навколишній світ. Набір «Юний фокусник» розвиває у дитини посидючість, прагнення до досконалості, а також уміння виступати на публіці (при організації «домашніх уявлень»).

Що подарувати хлопчикові на 15 років?

П'ятнадцятиріччя - це вже перший «дорослий» ювілей, та й хлопчик вже - дорослий хлопець. На це варто звертати особливу увагу при виборі подарунка, оскільки всякі рюкзаки, плеєри і коробки для дисків методично заповнюють його кімнату, починаючи з семирічного віку.

Вибір подарунка для дорослого юнаки - складне завдання. З одного боку, занадто «дитячий» подарунок може його образити, а надто «дорослий» - не викликати ніякого інтересу. Своєрідною «підказкою» при виборі подарунка можуть служити смаки та захоплення молодої людини.

Одяг та взуття

У цьому віці у юнаків зазвичай сформувалися свої переваги в одязі, і якщо ви з ними знайомі, вибір подарунка не представляє великої складності. Якщо немає повної впевненості в правильності вибору, можна піти іншим шляхом - у кожного 15-річного хлопця є стійкі музичні пристрасті. Непоганим подарунком стане футболка або рюкзак із зображенням улюбленої групи.

Якщо Ви вважаєте себе людиною, добре розбирається в молодіжній моді, як подарунок можете піднести якусь актуальну модель одягу або взуття, наприклад, кросівки з роликами.

Комп'ютерні аксесуари та комплектуючі

Дорослих хлопців вже не здивуєш різними аксесуарами у вигляді мишок або флешок, килимків або колонок. Звичайно ж, якщо це не якась ексклюзивна силіконова клавіатура зі світлодіодним підсвічуванням - такий подарунок сподобається кожній молодій людині.

Зазвичай у такому віці хлопці люблять грати в різні комп'ютерні ігри і добре розбираються в комп'ютерних комплектуючих. Якщо комп'ютер іменинника не відповідає вимогам новітніх «іграшок», більш потужна відеокарта або додаткова оперативна пам'ять стануть найкращим подарунком в цей день!

Приналежності для спорту та активного відпочинку

Якщо п'ятнадцятирічний хлопець вже кілька років займається якимось певним видом спорту - цей спорт і все пов'язане з ним займає більшу частину його життя. Спортивні приналежності й аксесуари в даному випадку будуть відмінним подарунком. Хлопець, який захоплюється боксом, буде щасливий одержати в подарунок пару хороших рукавичок або грушу для домашніх тренувань. Юнак, який займається яким-небудь видом східних єдиноборств, буде радий новому кімоно, а футболіст - парі хороших бутсів.

Відмінним подарунком і несподіваним сюрпризом для любителя активного відпочинку може стати участь в поході по гірському маршруту або сплаві на байдарках по гірській річці. А якщо ще й стоїть питання: як незабутньо відзначити п'ятнадцятиріччя - подарунковий сертифікат на день в пейнтбольному клубі стане не просто відмінним подарунком імениннику, а й приємною несподіванкою для його друзів.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації