Що подарувати дядькові на день народження?

Що подарувати дядькові на день народження?Буває так, що вибрати подарунок комусь чужому - нехай навіть і добре знайомому завжди легко. Просто придумати, що подарувати татові на день народження. Але коли мова заходить про близьких людей, яких бачиш рідше і знаєш трохи менше, стає важко. Наприклад - дядьки і тітки, ті люди, які самі в дитинстві задаровували нас подарунками та балували - що ми можемо зробити для них? Що подарувати дядькові на день народження?

В першу чергу, не варто занадто глибоко замислюватися і мудрувати: постарайтеся вибрати подарунок від душі. Адже навіть якщо ви «промажете» мимо цілі - дядькові все одно буде приємно, що ви про нього пам'ятаєте і надаєте знаки уваги. Також не забувайте про квіти, різновиди букутів можете дійзнатися за ссыллкой. Нехай це буде те, що асоціюється у вас з ним: новий добротно зроблений фотоальбом з сімейними фотографіями, якщо подарунок солідний - підлоговий годинник або зібрання творів його улюбленого автора в дорогому палітурці.

До речі, книжковий подарунок він у жодному разі оцінить гідно, і вам не доведеться думати далі, що подарувати дядькові на день народження. Тут може бути кілька варіантів:

Якщо дядько - активіст і мандрівник, непосида і взагалі спортсмен, даруєте енциклопедії географічного ухилу. Або що-небудь на зразок «Уроки виживання в дикій природі» - головне, щоб з гумором.

Якщо дядько - гуморист, це ще не привід дарувати томик Жванецького або збірник анекдотів. Подаруйте йому збори письменника-класика начебто Про Генрі або Данила Хармса.

Він - новатор і сучасник? Виберіть ту книгу, яку нещодавно прочитали самі - і подаруйте йому.

Вченим людям або просто мудрим особистостям підійдуть вислови великих людей.

Також можна подарувати дядькові що-небудь, пов'язане з його маленькими слабкостями: адже тільки племінники зуміють схвально до них поставитися. Це може бути хороший міцний алкоголь або набір дорогих сигар, новий кальян або набір для гри в покер. Напевно, дядько оцінить подарунок і може навіть, запросить випробувати його разом - а чи це не доказ вищої духовної зв'язку?

Бути може, є у нього невиконання заповітна мрія: відвідати майстер-клас рибалок, з'їздити на зліт дзюдошників або постріляти в тирі. А може, стрибнути з парашутом? Молодий і відповідальний племінник зуміє її реалізувати - даруєте сертифікат на втілення такого святкової події. Не забудьте забезпечити фоторепортаж та звіт з місця звершення ритуалу - і звичайно ж, оформити його у святкову газету, присвячену тільки вашому дядькові.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації