Що подарувати другу на день народження?

Дійсно, чи може бути задача простіше, ніж вирішити, що подарувати другу на день народження? Адже ви знайомі мало не з пелюшок (принаймні, з навчальної лави) і знаєте кожен іншого, як свої п'ять пальців. А напередодні заповітного дня починаєте судорожно бігати по магазинах з розгубленим виглядом - і це в кращому випадку. В іншому - намагаєтеся зробити недбалий вигляд і вручити завалялася будинку нісенітницю зі словами «Тобі це точно стане в нагоді».

Не те, щоб друг не оцінив будь-якої вашої витівки. Але раз у житті можна привітати і по людськи. Ось, наприклад, список деяких конкретних ідей з приводу того, що подарувати другу на день народження.

Що подарувати другу на 15-16 років

Отже, ви - старшокласники (або він - старшокласник, що заздрить вашому крутому студентському стилю життя). Ви точно визначилися зі своїм колом інтересів, і напевно бажань з приводу подарунка у приятеля виникає маса. Але питати, чого б ти хотів, в цьому віці не прийнято - так що, починаємо ворожити, що подарувати другу на 15-16 років.

На першому місці - відсутність матеріалізму в подарунку. Зараз пояснимо: адже презент - це необов'язково відчутний предмет. Кращий подаруночок - це, можливо, і не ви, але приємне проведення часу з вами. Організуйте одному екстремальна пригода або незвичайний відпочинок. Це може бути добре спланований розіграш за участю знаменитостей (підійдуть навіть зірки місцевого масштабу на кшталт директора школи або продавщиці рідного магазину). Або організований флешмоб з поздоровленням. Зальєте потім відео на Ютьюб і з'явиться ще один привід для обговорення переглядів.

Також можна подарувати абонемент на відвідування пейнтболу, політ в аеротрубі або, якщо дозволяють фінансові ресурси - на вертольоті або на надувній лодці. Оренда крутого ретро-авто і право фотографуватися в ньому в Інстаграм, скільки душа забажає. Нарешті, згадайте дитинство і відвідайте лазер-центр - влаштуйте стрілялки.

Ну а якщо все-таки дарувати щось матеріальне - це повинен бути прикольний гаджет, щось типу флешки, електронної книги або класної геймерскої миші. Загалом, щось таке, чим «братуха» обов'язково буде користуватися - напевно ви разом ходили по магазинах, і його погляд мрійливо затримувався на одній з вітрин.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації