Що подарувати дівчинці 7 років на день народження?

Що подарувати дівчинці 7 років на день народження?7 років - це чудовий вік, який знаходиться на кордоні дитячого садка та школою. Дівчинка в цьому віці вже здатна приймати обдумані рішення, грамотно аргументувати їх, але при цьому в ній ще живе щира віра в казку, чудеса і неодмінну перемогу добра над злом. А ваше завдання полягає в тому. щоб якомога довше зберегти цей її захоплена і дивовижний маленький світ. Тому, думаючи про те, що подарувати дівчинці 7 років, пам'ятаєте, що ваш подарунок повинен викликати у дитини захват і щиру радість. Тут ви, звичайно, не зможете звільнитися ошатним конвертиком, в який акуратно вкладіть грошову купюру - діти не визнають грошей, тому починаємо включати розважливість і фантазію.

Ляльки в подарунок

У всі часи улюбленими іграшками дівчаток були ляльки. Це правило незмінно пройшло вже через кілька тисячоліть. Навіть в Стародавньому Єгипті маленькі дівчинки грали з ляльками. З плином часу змінюється тільки образ улюблениць наших маленьких принцес. Якщо в подарунок дівчинці 7 років ви вирішили піднести ляльку, то наведіть довідки про всі останні тенденції, так як, якщо років десять тому межею мріянь семирічної дівчинки була довгонога лялька Барбі, то тепер дівчатка більше воліють сестричок Bratz.

Бажано, при виборі ляльки для дівчинки 7-ми років віддати перевагу гарним лялькам, яких вона зможе переодягати, годувати, мити і укладати спати. До ляльці обов'язково прикладіть оригінальний будиночок і побутові речі. За допомогою подарунка у вигляді ляльки, ви можете долучити дівчинку до шиття, вишивання чи в'язання, але для цього, потрібно докласти до ляльки тканину і відповідні швейні приналежності.

"Дорослі" подарунки

Дітки часом просто розчулюють своїм прагненням бути схожим на дорослих. І якщо діти в 3-х річному віці роблять це ще не усвідомлено, копіюючи рухи і манеру поведінки своїх батьків, то дівчинка у віці семи років вже досить усвідомлено відтворює всі манери дорослих. Тому своїм подарунком, ви можете визнати її право на це.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації