Що подарувати чоловікові на річницю весілля?

Що подарувати чоловікові на річницю весілля?Відлунали весільні тости, в житті пройшов свій найромантичніший період, життя стало більш стабільнішим і трішки відповідальнішим. Але ж не значить - нудним. Ви вже значно краще знаєте один одного і, звичайно ж, можете точно визначити, який подарунок припаде до душі вашому чоловікові. Але на різні річниці весілля і подарунки потрібні різні, з фантазією, з вигадкою. Тому розглянемо, чим і коли буде доречно порадувати свою другу половинку.

Ситцеве весілля

Ось ви і прожили свій перший рік у шлюбі. Прийшла ваша ситцеве весілля, на яку прийнято дарувати речі з ситцю або бавовни. І, звичайно ж, потрібно підійти до вибору подарунка не формально, все-таки найближчій людині його обираєте, а значить, можна і потрібно дарувати особисті подарунки, в тому числі і білизну.

Традиційний подарунок чоловікові на першу річницю - сімейні труси. Причому, не обов'язково дорогі дизайнерські (хоча можна і такі, якщо можете собі дозволити), але дуже бажано - з якою-небудь грайливою написом або малюнком, які його можуть повеселити.

Рушник. Можна - великий банний, можна і не дуже велике, але обов'язково незвичайне. Зараз, наприклад, можна знайти рушники з іменами або різними прикольними написами і картинками.

Футболка. Сьогодні безліч фірм надають послуги з розпису футболок. Найкраще пошукати в інтернеті, вибрати готовий принт або замовити свій напис, можна навіть свій чи спільний портрет. Зараз популярні парні футболки, можна замовити і йому, і собі. Йому - зі своєю фотографією, собі - з його улюбленим обличчя. Або просто з написом типу: «Катя - моя дружина», «Саша - мій чоловік».

Проявіть вигадку і фантазію. Може, у вас знайдеться місце для гамака - подаруйте його, або купіть для вас обох піжами в одному стилі.

Паперове весілля

Ви вже два роки разом, і знову виникає питання: що подарувати чоловікові на весілля тепер уже паперову? Раз весілля паперова, значить, і дарувати потрібно щось відповідне. Ось кілька ідей традиційних подарунків:

  • абонемент в спортзал (якщо чоловік захоплюється спортом, і це не натяк на те, що йому потрібно скинути пару-трійку кілограмів);
  • путівка на двох в романтичну подорож куди-небудь в теплі краї. Але це питання потрібно узгодити заздалегідь, адже у чоловіка може бути як раз завал на роботі;
  • квитки в цирк, театр, кіно;
  • подарунковий сертифікат в його улюблений магазин;
  • барвисто оформлений альбом з вашими спільними фотографіями.

Можете придумати і будь-який інший подарунок, головне, щоб він його дійсно порадував, - хоч шуруповерт, про який він мріє, але обов'язково - загорнутий у подарунковий папір, не забувайте, що у вас паперове весілля, і потрібно шанувати традиції!

Дерев'яне весілля

П'ять років спільного життя - це вже майже ювілей, адже за цей час ви стали неймовірно близькі, у вас вже справжня міцна сім'я, напевно, є і малюк (а то і не один). Існує безліч подарунків, які прийнято дарувати, якщо у вас дерев'яне весілля.

Назва говорить сама за себе: це має бути виріб з дерева. Звичайно, ви можете разом з чоловіком вибрати нові меблі для вашої квартири. Але не забувайте, що це спільна покупка, навряд чи її можна віднести до подарунків. Подаруйте щось особисто для свого чоловіка. Це може бути, наприклад, незвичайна дерев'яна скульптура.

Добре, якщо у вас є власний будинок. Ви можете вибрати справжнє дерево і посадити разом у себе на садибі. Зараз це можна зробити незалежно від пори року - продаються дерева в спеціальних ємностях, і їх можна пересаджувати коли завгодно.

Або подаруйте йому карликова дерево - бонсай. Багатьом чоловікам подобаються такі подарунки, вони із задоволенням за ними доглядають.

Можна навіть подарувати хороший одеколон або туалетну воду з екзотичним деревним запахом.

Але який би подарунок ви не вибрали, головне - піднести його весело, з кращими побажаннями і, звичайно ж, підкріпити його поцілунком. Можна і не одним - весілля все ж, і хто б що не говорив, для нього найкращий подарунок - ви в гарній упаковці, яку молодий чоловік захоче обов'язково зняти. Тому, вибираючи подарунок чоловікові, не забудьте і про себе!

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації