Що подарувати чоловікові на 30 років?

Що подарувати чоловікові на 30 років?Вибір подарунка чоловікові - справа настільки ж приємне, наскільки і відповідальна. Друзі та колеги мають право на помилку у виборі подарунка - вони ж не настільки близькі люди, як дружина. З кожним роком вибирати подарунок чоловікові стає все складніше - виснажується фантазія, тому роздуми над тим, що подарувати чоловікові на 30 років можуть взагалі поставити в глухий кут.

Зазвичай вважається, що чоловік на рубежі 30 років - це доросла, людина, у якої вже все є. Дійсно, по досягненню цього віку чоловік зазвичай вже набуває нехай не взагалі все, але вже точно все те, що йому необхідно або подобається. Якщо у вашому випадку це дійсно так - кращим варіантом буде подарунок, пов'язаний з наявними у нього хобі ...

Для чоловіка-любителя риболовлі зайвим не виявиться ні один хороший спінінг або набір блешень,

Чоловік-автомобіліст буде радий новому масажному чохлу на водійське сидіння або відеореєстратора,

А який захоплюється спортом чоловіка приємно здивують спортивне приладдя та аксесуари.

Гідним подарунком для футбольного фаната стане абонемент на матчі чергового футбольного сезону, а красиво оформлена «дозвільна грамота», в якій ви зобов'язуєтесь відпускати чоловіка на матчі в будь-який день (у тому числі і в день народження своєї мами) стане забавним і приємним доповненням до подарунка.

Багатьох чоловіків 30-річний ювілей страшить, оскільки ця цифра символізує своєрідний перехід від молодості до зрілості. Якщо ви бачите, що чоловік стурбований наближається датою, продемонструйте йому, що все не так вже страшно! Піднесіть йому такий подарунок, який дасть йому можливість знову відчути себе 20-ти або навіть 15-тирічним - наприклад, це може бути футболка з кумедною картинкою і підписом, на яку всі будуть звертати увагу. Якщо, на Ваш погляд, такий подарунок є недостатньо особистим, спробуйте згадати, що розповідав чоловік про свої дитячі бажання. Якщо Ви знаєте про його дитячі мрії - ви точно знаєте, що можна подарувати чоловікові на день народження.

Може бути, це радіокерований автомобіль або навіть планер? Такий подарунок не зможе залишити байдужим жодного хлопчиська, а ви ж точно знаєте, що кожен чоловік в душі - дитина.

Сертифікат на стрибок з парашутом, урок верхової їзди або навчання управлінню планером викличуть у вашого улюбленого чоловіка бурю емоцій. Ящо незнаєте де його взяти, пошукайте в інтернеті або на дошці оголошень Виллфаунд.

Можливо, ви думаєте, що будь-який подарунок, піднесений в такий знаменний день, буде дуже банальним і з часом спогади про нього зітруться? У такому випадку, ідеальним подарунком, який залишить у чоловіка незабутні спогади про святкування 30-річчя, буде сама організація свята, а не якась матеріальна річ.

Можна організувати поїздку для двох в місця, які для нього улюблені з дитинства або які свого часу залишили незабутні враження. Знову побачити ці місця, провести час удвох і зустріти своє 30-річчя - що може бути краще?!

А можна зупинитися на звичному для всіх варіанті «шашликів на природі», але в якості «родзинки» святкового вечора повинні виступати несподівані гості, наприклад, однокурсники або товариші по службі, з якими чоловік не бачився вже багато років. Вечір, проведений в колі старих друзів і коханої дружини, стане тим подарунком, спогади про який будуть дбайливо зберігатися протягом довгих років.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації