Що подарувати хлопчикові на 4 роки?

Що подарувати хлопчикові на 4 роки?

Маленький хлопчик - це цікаве і непосидюча істота, що прагне до нового і постійно знаходиться в русі. Будь подарунки повинні тільки виступати в якості інструментів для його додаткового розвитку.

Як показала перевірка часом, самі краще подарунки для 4-річного малюка - це:

 

  • Радіокеровані машинки, вертольоти, літаки. При виборі машинки, краще вибирати щось велике і всюдихідними, щоб іграшку можна було брати з собою на вулицю і вона їздила по асфальту. Вертольотом управляти в 4 рочки хлопчик сам не зможе, але йому обов'язково сподобається спостерігати за запуском і брати участь в самому процесі разом з татом. Так що, якщо тато давно мріяв про такий пристрій, то коли, як не зараз?
  • Конструктор-дорога - цікава гра для хлопчиків, які не люблять звичайні конструктори, але із задоволенням грають з машинками.
  • Ролики дарувати 4-річки можна, але тільки за умови, що в його родині хтось вже катається. Сам дитина без компанії освоювати нові вміння не захоче.
  • Двоколісний велосипед - ідеальний подарунок хлопчикові на 4 рочки. Щоб він швидше навчився їздити без використання бічних коліс, краще купувати велосипед з 12-дюймовими колесами.
  • Дуже хороша ідея - подарувати синові на 4 роки книгу про нього самого. Зараз такі є як у вільному доступі в Інтернеті, так і замовні видання, в яких ваш малюк перетвориться на головного героя цікавою казки.

 

  • Повітряний змій зробити або купити готовим - хороша ідея. Є й більш сучасна версія змія - кайт. Ваш син буде в захваті від його запуску.
  • Конструктори корисні для розвитку просторового мислення. Вони бувають різноманітні - водні, у вигляді шестерень, Интерстар. Особливо сподобається дитині гігантський конструктор, з якого можна зібрати стілець, будиночок або ще щось цікаве. Існують також і іграшки-конструктори. У комплекті йдуть всі деталі і інструменти, малюк може сам зібрати з них паровозик, наприклад.
  • 4 роки - вдалий час для освоєння різних настільних ігор. Вони можуть бути як по типу мозаїки, головоломки, лото, так і у вигляді цікавих історій і пригод.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації