Що подарувати чоловікові до свята. Поради самих чоловіків

Вибір подарунка для чоловіка до свята - завжди відповідальний захід, будь то подарунок до Нового року, подарунок на день народження або на 23 лютого. Якщо це чоловік не дуже близький, завдання ускладнюється багаторазово. Зрозуміло, подарунок сильно залежить від захоплень і характеру самого чоловіка, проте у вас не завжди є можливість ознайомитися з тонкощами хобі іменинника, якщо це, наприклад, колега. Для того щоб допомогти вам розібратися, що можна подарувати чоловікові в такому випадку, щоб це було доречно і корисно, ми зібрали й узагальнили поради самих чоловіків.

Що варто та не варто дарувати чоловікові?

1. Книги

Фраза «книга - найкращий подарунок» давно стала жартівливій, як ніби книга є символом непотрібної речі. Тим не менш, якщо гумор залишити осторонь, багато чоловіків як і раніше вважають книгу відмінним подарунком. Заковика полягає лише в тому, що книги бувають дуже різні, і якщо ви не знаєте, чим у вільний час захоплюється чоловік, універсальним подарунком можуть стати путівники по різних країнах і містах, Книга рекордів Гіннеса, «Казан, мангал і інші чоловічі задоволення» Сталика Ханкішіева або «Московське метро» - така книга з імовірністю 80% сподобається будь-якому читаючому чоловікові. Якщо ж ви знайомі з хобі чоловіка, тематика книг може бути самою різною - від фентезі до енциклопедій про зброю в залежності від інтересів людини.

2. «Що-небудь для комп'ютера»

Дарувати щось для комп'ютера варто лише в тому випадку, якщо ви знаєте, що саме потрібно. Якщо з комп'ютером ви на «Ви», швидше за все ви не зможете подарувати дійсно потрібну річ і краще вибрати щось інше.
Якщо ж ви все-таки зважилися, то можна подумати про нову миші або клавіатурі (хоча є ризик не вгадати з розміром / кольором / функціоналом), хорошою звуковою мапі (якщо її немає), кард-рідері з USB-портами (багато USB- портів на передній панелі не буває, та й взагалі це корисна річ).
Флешку варто дарувати в тому випадку якщо її немає або якщо ви знаєте, що вона минулого покоління (що навряд).
USB-вінчестер (зовнішній жорсткий диск) - недешевий, але дуже корисний подарунок, який допоможе захистити інформацію.
Якщо немає принтера, то можна подарувати його. Однак принтер потрібен далеко не всім, та й недорогі струменеві принтери поступово відходять у минуле.
Кермо з педалями - це тільки для любителів гонок. Якщо чоловік завзятий геймер, можна подарувати йому «професійну» мишу і клавіатуру, однак, швидше за все, він їй вже обзавівся.
Колонки та навушники не завжди можна вибрати вдало, проте якщо знаєте, що воліє чоловік, можна дарувати.

3. Алкоголь

Хороший алкоголь - відмінний подарунок для тих чоловіків, які п'ють його в принципі й розбираються в ньому, тобто не просто купують «Балтику» нудними вечорами, а є Поціновувачами якісного вина / віскі / пива і т.д. Якщо бутилка буде мати вигляд амуниция, то подарунок буде ще быльш цікавішим. Знаючи про переваги чоловіки, ви можете без побоювання дарувати йому дорогий алкоголь: віскі, саке, коньяк, вино або навіть хороше пиво.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації