Романтичні сюрпризи для дівчат

Наші чоловіки, може, і хочуть зробити щось приємне для своєї дівчини, але не завжди здогадуються, як це правильно зробити. Тому щоб полегшити мужнім романтикам життя, хочеться підказати кілька простих варіантів, які обов'язково дадуть результати.

Наприклад, найпростіше влаштувати дівчині душевний вечеря на двох, замовивши столик і подарувати обручальные кольца из белого золота. Особливо це корисно для тих пар, які перебувають у шлюбі досить довго, для різноманітності спільного життя.

Квіти з нізвідки

Всім відомо, що дівчата люблять квіти. Напевно, ти знаєш про її улюблених кольорах, які преподнесешь при чергової спільної прогулянці.

Слід лише прокласти запланований маршрут, де твій друг буде чекати вас з букетом красивих троянд або ромашок, за бажанням дівчини.

Несподівано пропонуєш закритих їй очі і не підглядати. Забравши приготований букет у одного, обіймаєш дівчину і шепочеш їй приємні слова, вручаючи букет квітів.

Вечеря на висоті

У великому місті так складно знайти дах, куди буде шлях відкритий вільно. Тому хлопцю необхідно заздалегідь знайти підходяще місце, де можна повечеряти без проблем.

Приготувати теплі плед, свічки, пляшку шампанського і фужери. Це відмінний романтичну вечерю, запропонувати який може тільки найсміливіший і романтична людина, що дуже підкуповує будь-яку жінку.

Ранкова кава перед роботою

Варіант для тих, хто має машину. Якщо ти знаєш, що твоя дівчина часто не встигає поснідати, зроби їй сюрприз. Приготуйте термос з кавою, покладіть на капот трояндочку і чекайте, поки ваша улюблена вийде на роботу.

Напоїть смачною кавою, нагодувавши власноруч приготованими бутербродами, і відвезіть на роботу. У вашої другої половинки обов'язково підніметься настрій, а на роботі все позаздрять її чарівною троянді.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації