Подарунок нареченому від нареченої, щоб свято було незабутній

На весіллі прийнято дарувати подарунки і, найчастіше, це подарунки від гостей молодятам. Але чому новоспеченим чоловікові і дружині не підготувати сюрпризи один для одного? Момент обміну подарунками на весільному торжестві може стати однією з найбільш пам'ятних і зворушливих сцен. Наприклад, яким може бути подарунок нареченому від нареченої?

Наслідуємо традиції 

Якщо весілля проходить відповідно до народними традиціями, то вирішити, що подарувати нареченому від нареченої на весілля буде нескладно. Це повинна бути річ, яку наречена зробила своїми руками.  

У колишні часи дівчата з самого раннього віку починали готувати подарунки майбутньому нареченому. Це міг бути вишитий кисет, пояс або інший предмет одягу. Звичайно, і сьогодні нареченої-рукодільниці можуть піднести коханому подарунок, який зберігає тепло її рук. Це може бути власноручно пов'язаний светр, шарф з ініціалами коханого, розшита декоративна подушка. Дуже зворушливо виглядають комплект наволочок, на яких вишиті слова «Чоловік» і «Дружина».  

Можна змайструвати або прикрасити вже готову шкатулку, яка буде в молодій сім'ї виконувати функції сімейного «сейфа». Техніки прикрас можуть бути обрані найрізноманітніші від розпису до декупажу.

Подарунок творчий    

Наречена, яка є творчою особистістю, може підготувати коханому нематеріальний подарунок. Пісня про кохання, сповнена нареченою на весіллі, напевно, зворушить нареченого і стане чудовим романтичним подарунком для нього.  

Якщо наречена соромиться співати при великому скупченні гостей, можна заздалегідь записати кліп, скориставшись послугами професіоналів або когось із друзів, що мають відеокамеру.  

Звичайно, вокальні дані є не у всіх, тому варіант з піснею підійде не кожній нареченій. Але зневірятися не варто, замість пісні можна прочитати вірш під гарну мелодію. Вірші, звичайно ж, повинні бути про любов.

Популярною ідеєю є танцювальний подарунок. Танець наречена може підготувати заздалегідь, займаючись з професійним хореографом. Сьогодні в якості музичного супроводу часто використовують мікс (нарізку) з різних мелодій, тому композиція виходить різноманітною і веселою.  

Можна підготувати колективний танець, це буде творчий подарунок нареченому від нареченої і її подружок. Композиція може бути побудована у вигляді міні-вистави, що розповідає про життя нареченої до заміжжя.

Подарунок оригінальний    

Оригінальний весільний подарунок нареченому від нареченої повинен здивувати і порадувати молодого чоловіка. Це може бути якийсь побутовий предмет (гуртка, фужер, годинник, тарілка, футболка) з портретом нареченої. Сенс такого подарунка в тому, що тепер дружина буде завжди поруч з чоловіком.  

Можна підготувати оригінальний подарунок у вигляді сертифікату на якесь спільне пригода, на зразок польоту на повітряній кулі або катання на конях. Звичайно, наречена при виборі подарунка не повинна забувати про особливості характеру свого нареченого і стан його здоров'я. Зрозуміло, що людині, яка боїться висоти не потрібно дарувати сертифікат на стрибок з парашутом, а любитель футболу навряд чи зрадіє місячного абонементу на відвідування концертів у філармонії.  

Оскільки сам день одруження за народними традиціями носить назву «зеленої» весілля, то в якості подарунка можна піднести квітку в горщику. Наприклад, карликова деревце бонсай.  

Якщо наречений не є любителем природи і до кімнатних рослин байдужий, то йому можна подарувати декоративне деревце - топиарий (його ще називають «деревом щастя»). Цей сувенір можна купити готовим або зробити самостійно, в інтернеті можна знайти безліч майстер-класів з виготовлення різноманітних варіантів цього декоративного деревця.  

Подарунки парні    

На весілля прийнято дарувати символічні подарунки, і найкращим варіантом стане «парний» подарунок, що підкреслює, що наречений і наречена тепер єдине ціле. Це можуть бути парні чайні чашки, прикрашені фотографіями молодят. Пити чай з таких симпатичних чашок, напевно, буде дуже приємно.  

Якщо нареченому чужа романтика, то можна подарувати йому парні браслети або кулончики. Ці дрібнички протягом дня буде нагадувати йому про кохану.

Основна ж перевага парного подарунка полягає в тому, що в будь-якому випадку, друга половинка дістанеться самій нареченій, що, безумовно, є великим плюсом.  

Подарунки прикольні  

Оскільки весілля - це не тільки урочисте і зворушливе захід, але і веселе свято, то цілком доречно буде підготувати нареченому прикольний подарунок.  

Наприклад, можна подарувати йому сертифікат на отримання сніданку в ліжко або на мільйон поцілунків. Можна самостійно виготовити на комп'ютері жартівливе свідоцтво, що відтепер наречений є володарем зірки, названої ім'ям нареченої.  

Якщо наречений мріє про придбання автомобіля певної марки, то йому можна придбати в подарунок маленьку модель авто, а якщо наречений ласун, то в якості подарунка можна замовити виготовлення шоколадних фігурок у вигляді нареченого і нареченої.  

Якщо грошей на автомобіль не вистачає, можна взяти на прокат лімузинів у Львові, та покататися досхочу і провести незабутній день у двох.

Ще один варіант жартівливого подарунка - смішний фотоколаж або відеоролик, в якому наречена визнається в любові своєму нареченому.  

Подарунки інтимні  

Всі перераховані вище подарунки можна піднести нареченому на весіллі, але можна приготувати коханому і інтимний подарунок, призначений тільки йому одному. Цей дар наречена піднесе нареченому, коли всі гості розійдуться і молодята нарешті залишаться наодинці.  

Таким подарунком може еротичний танець в красивому білизна або танець живота в східному костюмі. Іншим варіантом може стати сеанс тайського еротичного масажу з ароматичними маслами.  

Отже, відповісти на питання, чи дарує наречена нареченому подарунок, кожна пара зможе самостійно. Звичайно, для більшості пар весілля - це дуже витратний захід, тому додаткові витрати на дорогі подарунки можуть не вписатися в бюджет. Але ж порадувати можна і нематеріальних сюрпризом, який запам'ятається молодому чоловікові на все життя.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації