Подарунок для чоловіка - статусні аксесуари

Кожен чоловік повинен відчувати себе сміливо і впевнено в собі, тому статусність представників сильної статі для них вкрай важлива.І цей факт наштовхує на наступну ідею для подарунка чоловікові - статусні аксесуари, різноманітність яких зашкалює.

Для чого ж чоловікові подарунки, які зроблять акцент на його статус?

Наручний годинник відомого бренду

Такий аксесуар, як наручний годинник, є прямим показником становища людини в суспільстві.Дорогий і якісний аксесуар на чоловічому зап'ясті в першу чергу може сказати про свого власника - це людина пунктуальний, він поважає не лише своє, а й час чужих людей.

Стильні наручний годинник додають образу лиску і вишуканості, твердості і впевненості характеру, за рахунок чого будь-який чоловік буде відчувати себе на всі 100%.

Звісно такий подарунок, як подставки под цветы не можна віднести до статусних!

Шкіряне портмоне

Гроші люблять рахунок і акуратне зберігання, тільки тоді вони будуть постійно «водитися» в гаманці, особливо, якщо для них приготовлено шкіряне портмоне. Стильний аксесуар зі шкіри звернути на себе увагу, підвищивши миттєво статус його господаря.

Завжди приємно діставати гроші з красивого і дорогого портмоне, а не м'яті купюри із задньої кишені, адже таке видовище додає людині образу неохайного і безладного.

Чоловік клатч

Найчастіше можна відзначити, що чоловік носить всі свої документи і необхідні папери в кишені піджака, або чого ще гірше - в пластиковій папці. Такий підхід до справи не додає солідності людині, тому при виборі подарунка варто звернути на чоловічий клатч.

Це не тільки зручна і корисна річ, також цей предмет акцентує на тому, що чоловік знає собі ціну і прагнути тримати все од контролем.Почуття впевненості, яке надають статусні аксесуари, спонукає чоловіка прагнути до більшого.

 

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації