Подарунок для чоловіка на його 30 річчя

30 років - це особлива дата для будь-якого чоловіка. Тому що саме в ці роки чоловік зазвичай досягає фінансової стабільності і ставить перед собою нові цілі, які не терпиться здійснити. Вибираючи подарунок чоловікові на 30 років, все це треба враховувати і розуміти. Тоді навіть найпростіший подарунок, подарований від самого серця у супроводі красивих побажань, стане для чоловіка найкращим подарунком на світі.

На пам'ять

Є різні чоловіки, хтось терпіти не може дрібнички і сувеніри, а хтось ставиться до цього дуже навіть нічого. Як не крути, а мати вдома пам'ятні подарунки приємно. Все-таки що не старайся, а барахло за все життя набереш сповна. Так який же пам'ятний подарунок вибрати чоловікові на 30 річчя?

Якщо чоловік ніколи в житті не отримував кубків, то йому буде приємно отримати свій особистий кубок спеціально на свій 30 річний день народження.

Можна в якості подарунка подарувати медаль. Якщо вона буде із золота або срібла, подарунок вийде ще цікавіше.

Якщо подарунок робиться від всіх друзів, то можна подарувати дорогій пам'ятний подарунок - золотий годинник. Звичайно такі подарунки не слід дарувати тим, хто вірить у прикмети. Але зазвичай чоловіки не страждають такими речами.

Хочете дійсно здивувати 30 річного чоловіка? Тоді зробіть для нього відео-ролик, включивши туди всі його старі фотографії. Переглянувши цієї маленький фільм про себе, він зрозуміє як змінився з тих пір, в кращу або погану сторону.

Для хобі

Пишет журнал MyMarcy.ru: Якщо іменинник проводить вільні вечори в колі друзів, то йому може стане в нагоді такий подарунок, як домашня пивоварня. За допомогою неї можна робити не лише пиво, а ще й квас.

Для любителя виїжджати на природу і готувати шашлики сподобається шашличний набір з усіма приладдям. З таким набором він буде ходити на пікніки частіше і з задоволенням.

Якщо чоловік любить порибалити, холодильник вже забитий рибою, а рідні та друзі вже наїлися нею сповна, то порятунком і хорошим подарунком стане переносна коптильня, яка приготує відмінну копчену рибку.

Великим і корисним подарунком для любителя ночувати на природі стануть наступні презенти:

 1. Двох або тримісний намет
 2. Складаний стілець і стіл
 3. Гамак
 4. Спальні мішки
 5. Чавунний котел

Щоб залишати в пам'яті всі прекрасні моменти в своєму житті можна подарувати ювіляру фотоапарат або відеокамеру. Такий подарунок обов'язково сподобається імениннику.

Виконання бажань

Що подарувати самостійного 30 річному чоловікові? Погодьтеся, 30 років буває раз у житті. І в цей період чоловіки знаходяться в самому розквіті сил і відчувають себе на всі 100. Саме в цей час хочеться ще подуріти з друзями, влаштувати незабутній вечір, який потім всі будуть згадувати багато-багато років. Так що ж влаштувати імениннику надцікавого?

Варіанти:

 1. Гулянка в день народження по всіх барах і стриптиз-клубах.
 2. Оплачена поїздка не море від всіх друзів
 3. Політ на повітряній кулі
 4. Управління винищувачем
 5. Участь в картингу
 6. Влаштувати відмінну вечірку

А може чоловік втомився від суєти і хоче відсвяткувати свій день народження наодинці зі своєю другою половинкою? Тоді тут повинна постаратися жінка, яка є його другою половинкою. Вечеря на даху з шампанським і зі свічками - відмінна ідея провести 30 день народження чоловіка.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації