Подарунки на ситцеве весілля

Один рік спільного життя - не багато, і не мало, але подія, що вимагає поздоровлень. Будучи запрошеним на ситцеве весілля своїх друзів, обов'язково потрібно йти з подарунком, який для цього дня повинен бути особливим.

Річниця весілля 1 рік ще не стерла спогади про крики «Гірко!», Галасливому і яскравому святі, і це прекрасний привід їх освіжити. Як і на весілля, на її річницю можна йти з порожніми руками, тому розберемося, що можна дарувати на ситцеве весілля.

Подарунки на першу річницю

Весілля називається ситцеве, тому і прийнято молоду пару обдаровувати текстилем, який зазвичай використовувався для дитячих пелюшок, адже до цього часу в родині чекали первістка. Сьогодні ця традиція збереглася, але на зміну ситцю прийшли просто текстільні.

Можна спробувати косметику купиту в інтернет магазині україна.

Сучасними подарунками на ситцеве весілля можуть стати штори, красива скатертину, затишний м'який плед, постільна білизна, плед або хороші рушники. Також можна обдарувати молодят вишитими серветками ручної роботи або тканинними картинами. Знову ж правильним подарунком буде і одяг з натуральної бавовни, наприклад, це можуть бути два банних халата для нього і неї.

Практичні «ситцеві» подарунки на річницю

Ніхто не забороняє і відхилятися від встановлених традицій, якщо є бажання зробити дійсно необхідний подарунок, який буде приносити молодятам користь. До такого вибору можна віднести будь-яку дрібну побутову техніку, яка полегшить побут молодої пари.

Можна при виборі подарунка звернути увагу на кавоварку, праску, сковороду або чайний сервіз, яким обов'язково дадуть можливість не стояти без діла. Корисним буде електричний обігрівач, та й сушарка для білизни здасться подарунком, котрі виявляють турботу про молодих. Також це може бути пластиковий комод, вакуумні пакети або підставка для взуття, в загальному, все те, що обов'язково стане в нагоді в будинку.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації