Подарунки до свята для дівчини своїми руками

Подарунки до свята для дівчини своїми руками

Будь свято, що наближається стає приводом, щоб привітати кохану людину, свою подругу чи маму. Один з кращих способів є презенти, зроблені своїми руками.

Ні подарунків цінніше, які ввібрали в себе всю увагу і любов при їх створенні. Якщо ви ще не знаєте, що можна зробити своїми руками до дня народження друга, погортайте нескінченну «книгу» ідей - інтернет.

Оригінальні свічники своїми руками

Такий подарунок стане привабливим для дівчини. Якщо ви хочете зробити своїми руками свічник, то існує маса способів, як це зробити. Запропонуємо вам пару простих і красивих варіантів.

Візьміть високу склянку і опустіть туди чайну свічку. Оберніть келих щільним папером. Відмірявши необхідну кількість паперу, зробіть на неквітковий трафарет.

Кожна пелюстка потрібно вирізати, але не до кінця. Оберніть нею склянку зі свічкою і відігніть надрізані елементи, які зроблять свічник об'ємніше.

Елементарний свічник можна зробити зі звичайного лимона, лайма або невеликий гарбуза. Для цього достатньо розрізати фрукт навпіл і вийняти м'якоть. Всередину вставити маленький стаканчик з чайною свічкою.

Прикраси своїми руками

Без винятку всі дівчата люблять прикраси, просто кожен з них віддає перевагу свій стиль і свою форму. Але, тим не менш, це залишається відмінною ідеєю для втілення подарунка своїми руками.

Зробити власний браслет можна вже на основі купленого. Наприклад, можна взяти звичайний широкий браслет і декорувати його самостійно. Тоді проста поширена річ може стати особливим ексклюзивом.

Ще один з варіантів зробити по уроках і майстер-класами прикраси з полімерної глини. Зробити такий подарунок може кожен, достатньо придбати необхідні деталі, глину і відкрити урок з майстер-класом.

Легко і швидко робляться прикраси з дроту і виглядають досить незвично. Але такий подарунок більше підійде для дівчинки-підлітка або неординарною творчої особистості.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

SAPE ERROR: Не могу подключиться к серверу: dispenser-01.saperu.net/code.php?user=4164e35e36e94615ef6f592b661c5257&host=pruvitalka.com&charset=UTF-8, type: file_get_contents

SAPE ERROR: Не могу подключиться к серверу: dispenser-02.saperu.net/code.php?user=4164e35e36e94615ef6f592b661c5257&host=pruvitalka.com&charset=UTF-8, type: file_get_contents