Подарунки для молодих мам

Подарунки для молодих мамЗ народженням малюка всі друзі і родичі поспішають привітати маму з такою чудовою подією. Але часто доводиться спостерігати картину, як всі подарунки і увагу малюкові. А ось про молоду маму якось забувається.

Адже жінка доклала стільки зусиль, щоб на світ з'явився прекрасний малюк. Тому потрібно знайти подарунок і для мами, наприклад, якесь золото 583 пробы на www.kz.all.biz , яке буде нагадувати їй про цю чудову дату.

Набір вітамінів

Вирушаючи вітати новоспечену матусю, пам'ятайте, що її організм після пологів ослаблений і виснажений. Усі корисні елементи пішли на розвиток маленького чоловічка. Тому цілий кошик із фруктами і овочами стане «турботливим» подарунком для жінки.

Крісло для заколисування малюка

Мамі часто доводиться часто тримати малюка на руках, щоб заколисувати її. Природно цей процес стомлюючий: починають хворіти руки і спина. А сидячи робити це не завжди зручно. Тому корисний подарунок для мами - це крісло-гойдалка, яка полегшить всім життя. До того ж у майбутньому, коли малюк підросте, можна просто розслабитися.

Помічники в годівлі

Грудне вигодовування є невід'ємною і важливою частиною вирощування малюка. І це займає у жінки багато часу. А значить, можна порадувати молоду маму різними пристосуваннями і одягом, який допоможе зробити цей процес комфортним.

У цьому допоможе спеціальна подушка для годування. Також підійдуть кофти і сарафани, призначені спеціально для годуючих мам. З таким одягом годувати малюка можна прям на прогулянці, що не повертаючись додому.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації