Подарунки до дня народження дівчаток-підлітків

Подарунки до дня народження дівчаток-підлітківМаленькі дівчатка так швидко підростають, і з кожним роком вибір подарунка ставати все складніше. Будучи зовсім дитиною, дітлахи приймають практично всі подарунки з особливим захопленням і радістю. Адже в такому віці їм все цікаво і хочеться пізнати якомога більше.

Будучи в підлітковому віці, мультики для дівчаток 11 років вчать їх бути стильними, розумними, спортивними і розвиненими всебічно. У цей період до вибору подарунка потрібно підходити більш ретельно, адже у дівчинки формується свій смак і певні переваги. Прислухайтеся до своєї дитини і попадете йому щиросердним подарунком.

Подарунки для активної дівчинки

Деякі дівчата активні нарівні з хлопцями і не можуть всидіти на місці ні хвилини. Необхідно направити невичерпну енергію дитини в потрібне русло. Якщо ваша донька постійно озирається на дітей, що катаються на роликах на дитячому майданчику, значить це саме той подарунок, який їй потрібен.

Такий подарунок хочеться зробити сюрпризом, але купувати таку річ краще з іменинницею, щоб не довелося займатися обмінами. У доповненні до роликів знадобиться екіпірування, яка захистить від падінь. Також вона буде корисна, якщо на наступний день народження ви захочете подарувати їй велосипед.

Подарунки для модниць

Вам іноді доводиться крадькома помічати, як дівчинка милується в дзеркало, роблячи собі зачіски або уявний макіяж? Звичайно, в підлітковому віці хочеться експериментувати і спробувати побути трохи дорослою. Це цілком властиво даному періоду розвитку дівчинки.

У цьому випадку бездоганним подарунком буде набір дитячої косметики, яка буде абсолютно нешкідливою для дитячої шкіри. Додатковим елементом до такого подарунка може виявитися дитячий трельяж з дзеркалом, особисте місце для наведення марафету.

Чудова скринька з набором біжутерії або прикраси для волосся обрадує будь-яку дівчинку. Підберіть стильний скриньку чи оригінальну коробочку, яка буде захоплювати не тільки своїм наповненням, а й наповнювати почуттям прекрасного своїм дизайном.

Універсальним подарунком для будь-якої дівчинки буде скарбничка для грошей, виконана у вигляді невеликого банкомату. Разом з карткою дівчинка зможе в будь-який час дістати накопичені гроші за особовим кодом, щоб розпорядиться своїми капіталами. Так дівчинка буде вчитися розпоряджатися грошима, що дуже знадобитися в дорослому житті.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації