Подарунки для 4-х річної дівчинки

Подарунки для 4-х річної дівчинкиСучасні маленькі принцеси часом поводяться, як справжні королеви, і цікавляться справами «державної» важливості. Дівчатка нинішнього покоління проявляють себе і свої таланти абсолютно не по роках.

І коли вирушаєш на день народження до юної розумницею, іноді стає складно придумати, що їй подарувати.

Може їй сподобається плюшевого зайця, а може варто купити ляльку монстр хай, яка давно стала її кумиром? Коли в магазинах таке велике розмаїття іграшок, і серед них можна купить развивающие игрушки, то, здавалося б, вибір зробити дуже просто - є все. Але і тут треба подумати, щоб догодити іменинниці.

Маленька красуня

До чотирьох років дівчинки вже повним ходом крутяться біля дзеркала, розглядаючи рум'янець своїх щічок і акуратно витираючи забруднені шоколадом личко. Це говорить про те, що у дівчинки з'являється непідробний інтерес до своєї зовнішності.

На день народження чарівною дівчинці можна подарувати набір прикрас, які вона зможе надягати до свят: браслети, каблучки, заколки та тіари. Можна самостійно зібрати такий набір або вибрати вже готовий. В якості подарунка для юної красуні підійдуть різні скриньки для зберігання прикрас, а також сумочки, з якими вона зможе виходити на вулицю.

Світ професій

У цьому віці можна спостерігати, як дитина намагається бути хорошим лікарем або розумним вчителем, залучаючи до гри свої іграшки і батьків. Тому при виборі подарунка чотирирічної дівчинці можна зробити акцент на «Професійні набори».

У магазинах ви зможете підібрати найрізноманітніші докторські скриньки, набір інструментів для майбутнього перукаря, а також всілякі великі кухні з посудом, за допомогою якої дівчинка зможе готувати свій найсмачніший обід для батьків.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації