Що вибрати в подарунок чоловікові - цікаві ідеї

Що вибрати в подарунок чоловікові - цікаві ідеї

Запитуючи у чоловіка що йому подарувати, не завжди дочекаєшся відповіді. Може тому жінки часто обдаровують їх банальними презентами, такими як дезодорант, шкарпетки і сорочка. Якщо жіноча стать ділиться своїми думками про подарунки, то ідеї подарунків для чоловіків доводиться вигадувати. Чи не легше чоловікам хоч іноді помріяти вголос?

А тепер згадаємо що вони люблять, чим люблять займатися у вільний час і що споглядати.

За захопленнями

Деякі чоловіки люблять спорт. Ходити на лижі, кататися на велосипеді або на ковзанах. Звідси випливає подарунок, наприклад, подарувати ковзани або лижі. Чи не правда не поганий варіант подарунка? Є такі, які самі не займаються спортом, але люблять на нього дивитися. У цьому випадку хорошим подарунком виявиться два квитки на хокей чи на футбол. По-моєму, чисто чоловіча розвага, яке треба проводити в суто чоловічій компанії, тому що так набагато цікавіше.

Багато чоловіків обожнюють за своїм транспорту. Будь це хоч мотоцикл, хоч машина. Якщо щось не вистачає машині для повного щастя, біжать купувати їй тут же (чого не скажеш про них для своїх дружин). Варіанти подарунків для автомобілістів: відеореєстратор, сучасна магнітола, чохли для крісел, ароматизатор для машини, подушка на заклепках, спеціальні миючі засоби для машини, автомобільну попільничку, сертифікат на місячне миття машини в автомийці.

Якщо хочеться подарувати одяг для чоловіка, краще відмовитися від цієї ідеї. Чому? Та тому що задоволення від такого подарунка вони не отримають. Можна, звичайно, подарувати аксесуари, які додадуть їх діловому образу закінчену нотку. Наприклад, запонки для манжетної сорочки або шкіряний ремінь, дорогі годинники, або ж стильную мужскую майку в интернет-магазине.

А от якщо промайнула думка щодо електронних пристроїв, значить напрямок вибрано правильно. Всі чоловіки, більшою чи меншою мірою, обожнюють електроніку і взагалі техніку. Так що знайте, якщо подарувати йому новий телефон або незвичайну робота-іграшку значить в цей вечір можна залишити його одного наодинці з подарунком, нехай насолоджується. Якщо подарунок після дарування все ще у нього в руках, значить подарунок обраний правильно.

Корисні подарунки

Незважаючи на те, що корисні подарунки не такі вже цікаві, чоловіки люблять отримувати подібні презенти. По-перше, корисні речі допомагають впоратися з тією чи іншою роботою швидше і легше, тим самим збільшують час для задоволень. По-друге, можна заощадити гроші, не купуючи корисні речі самому, а ті ж самі гроші витратити на задоволення.

Як не банально виглядає, але набір інструментів пригодиться будь-якому чоловікові, навіть якщо він не займається ремонтом або складанням меблів. Тому це відмінний корисний подарунок номер один.

Прикольний і корисний подарунок для чоловіків - це алкотестер. Мало які випадки очікують їх на дорозі, іноді він може дуже стати в нагоді.

Можна подарувати спортивну або дорожню сумку, чемодан. Такі речі завжди і скрізь можуть знадобитися.

Відмінним подарунком для чоловіка стане брелок для пошуку ключів від будинку або від машини. Тоді не потрібно щоранку перевертати все верх дном у пошуках ключів, а можна просто, натиснувши на кнопку брелка, дізнатися де вони лежать.

Можна подарувати книгу. Зміст обраної книги буде залежати від того, що він більше любить читати. Це може бути все що завгодно, головне, щоб було цікаво йому.

 

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації