Оригінальні прикольні подарунки для чоловіків

Як зазвичай прийнято в нашій країні вітати чоловіків з цим мужнім святом? Дарувати шкарпетки і верстати, доповнивши їх наборами для гладкої шкіри після гоління? Дійсно, жінкам дуже складно вибрати подарунок для свого коханого чоловіка і не тільки.

Але невже складно здогадатися, що пневматика для полювання це дійсно той подарунок, який не залишить байдужим жодного чоловіка, звичайно, якщо він тільки не учасник Green Peace. Якими ж ще брутальними подарунками можна вказати на те, що він справжній чоловік?

Холодну зброю

Нехай ви і не розбираєтеся занадто в тому, яке холодна зброя виявиться якісніше і цінніше, але, погодьтеся, вже одна спроба піднести такий брутальний подарунок виявиться по-справжньому шановною.

Сьогодні величезний асортимент традиційних, складних і інших ножів представлений інтернет-магазинами, де знайти можна також і колекційні катани та іншу різновид колючо-ріжучих приладдя.

Фірмові запальнички

Можливо, що ви викликніть: «А мій чоловік не курить! Як же я йому подарую запальничку? »Насправді чоловік знайде, де її застосувати. Наприклад, запальничка цілком стати в нагоді, якщо він відправитися на рибалку або разом з вами ж в похід або на пікнік.

Чим же він буде розводити багаття? А оригінальна і якісна запальничка, яка працює за рахунок кременю і бензину, не погасне в непотрібний момент. 

А ще якщо він любить риболовлю, то подаруйте йому недорогие карповые удилища.

Футболки з написами

Навіть якщо ваш чоловік ділова людина і ходить виключно в костюмах, подаруйте йому футболку з написом або картинкою, яка дійсно розкриває його характер і суть.

Якщо він посоромиться в ній виходити на вулицю, тоді це буде відмінний варіант для домашнього одягу або для похідного варіанту (в ліс, на пікнік, в похід). Тим більше, сьогодні будь-який малюнок можна нанести на бавовняну футболку, навіть власний ескіз.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації