Оригінальне вручення подарунка другу

Кожен з нас звик, що на день народження і будь-який інший свято необхідно приходити з подарунком. Але як його можна оригінально піднести, щоб це було не тільки приємно, а й запам'яталося надовго?

Звичайно ж, найкраще, щоб сюрприз супроводжувався щирими привітаннями, які можна знайти, перейшовши за посиланням привітання. І кілька оригінальних способів привітання одного.

Повітряні кулі

Природно ююбой подарунок - це сюрприз! Запропонуйте своєму другові вгадати, що це може бути, в такий спосіб. Необхідно взяти зв'язку повітряних куль, і в кожен надута кулька помістити записку з одним з властивостей майбутнього подарунка.

Він повинен вибирати будь-який кулька і тріскати його, дістаючи маленьку підказкою. Незалежно від того вгадає він чи ні, урочисто вручити подарунок.

Також можна, перш ніж подарувати сюрприз одному, відправити в повітряні кульки з записками, які визначають, що отримує іменинник: поцілунок, обіймання, витягування за вуха, комплімент. Коли всі кульки закінчаться, привітати з днем ​​народження і вручити подарунок.

Творче вручення подарунка

Необхідно заздалегідь якось випитати у одного, які у нього плани відносного його дня народження.

Напевно дізнавшись, що він нічого не планує масштабного і грандіозного підготувати свій подарунок. Було б непогано зняти фільм про іменинника або зробити відеозапис з привітаннями друзів, яку вранці в день народження одного доставить ваш листоноша.

В якості безпосереднього сюрпризу варто організувати вечірку в кафе або улюбленому закладі іменинника. І про це необхідно сказати в самому кінці відеозапису, де буде сказано: «Обов'язково приходь за адресою ...». Адже так приємно, коли в такий день зовсім не потрібно думати про те, як його організувати.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації