Оригінальні привітання від близьких людей

Оригінальні привітання від близьких людейБлизька людина ніколи не забуде про ваш день народження. Вона завжди потурбується про те, щоб ваш подарунок був найкращий. Саме дорогі нам люди турбуються про нас так, як ми цього заслуговуємо.

Від них завжди можна чекати оригінальні привітання з днем народження або іменинами, восьмим березня або новим роком. Іноді ми розуміємо, що найголовніше в привітаннях навіть не зовсім їх креативність, а гідну увагу до людини. Все-таки кілька ідей, як можна привітати оригінально своїх близьких зі святом.

Привітання стікерами

Нехай святковий ранок вашого близької людини почнеться в яскравості клеються стікерів, які навіть одним своїм виглядом додадуть фарб вашому дню. Візьміть для цього стікери різних розмірів і кольорів. На кожній з папірців напишіть сердечне побажання або просто приємні слова.

Розклейте ці папірці, починаючи від предметів, які найближче до ліжка, і далі по ходу ранкового руху людини (наприклад, шлях від ліжка до ванної). З кожним кроком близька людина читатиме ваші побажання і привітання, а його посмішка з кожним стікером буде все щире і ширше.

Вітання віршами

Якщо ви знаєте про цінність поезії в житті свого дорого вам людини, варто спробувати себе в ролі поета. Можна й самому проявити свій креативний підхід до цієї справи або створити колективне привітання у вигляді вірша.

Важливо, щоб поздоровлення було складено саме вашими зусиллями. Нехай і не так доладно, зате з усіма стараннями і від душі. Вранці, розбудив маму, брата, свою дівчину або друга, прочитайте ці прекрасні рядки, наповнивши його день хорошим настроєм.

Цікавим варіантом може виявитися і аудіозапис з покладеним на музику вашим текстом. Увімкніть цей запис, коли людина буде займатися своїми справами з ранку. А тут з ваших колонок проллється ваш голос, щиро вітають свого близького чоловічка.

Музика в подарунок

У вас є гітара, але вона валяється без діла? Та й ви не дуже вмієте на ній грати. Можна заздалегідь взяти уроки по грі на доступному музичному інструменті. Запишіться на індивідуальні заняття та розучите нескладну мелодію, особливо добре, якщо це буде улюблена пісня іменинника.

Якщо ви сядете перед своєю коханою людиною і дістанете гітару, на якій ніколи не грали, то у вас вийти відзначитися своєю оригінальністю поздоровлення, коли ви заграєте ту саму пісню.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації