Новорічні сюрпризи для дітей

Новорічні сюрпризи для дітейВи, напевно, вже чуєте, як Новий рік ось-ось постукає у ваші двері? Правильно, настав той момент, коли малюкам потрібно обов'язково приготувати новорічні сюрпризи і відправити під ялинку. Вибираючи подарунки, ви можете зробити акцент на одному масштабному предметі або покласти під ялинку для свого малюка кілька невеликих подарунків.

Можливо, ваша дочка мріє, щоб у неї була справжня літаюча фея? Тоді це буде найкращим подарунком від Діда Мороза. А синочок мріяв давно про залізницю? Нехай Дід Мороз обрадує і його. Але що ж можна подарувати до свята своїм улюбленим дітлахам, якщо вони надійно зберігають свої бажання?

Подарунки для дітей 3-6 років

Якщо вам потрібно покласти подарунок під ялинку для дівчинки, тоді лялька в цьому віці, за якою можна доглядати, стане довгоочікуваним сюрпризом. У цьому віці діти люблять наслідувати дорослим і вибирати собі для гри професії перукаря або доктора. Тому точна копія медичних інструментів в спеціальній скриньці стане подарунком універсальним, підійде для дитини будь-якої статі.

Хлопчики в цьому віці найбільше зрадіють конструктору, збірної моделі улюбленого засобу пересування (літак, машина і т. д.). Завжди актуальними залишаються розвиваючі іграшки: пазли, головоломки та інше.

Подарунки для дітей від 6 років

Швидше за все в цьому віці діти починають здогадуватися про вигаданості Дід Мороза, тому з дитиною можна сходити на театральне новорічну виставу. Для подарунка під ялинку підійдуть захоплюючі книги, де будуть яскраві ілюстрації. Це допоможе дитині познайомитися з чимось новим.

У цьому віці все частіше дітворі хочеться щось створювати своїми руками. Тому можна сміливо дарувати від імені Дідуся Мороза різні творчі набори пірата, будівельника, вчительки або феї, все залежить від статі дитини.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації