Новорічне прикрашання вікон

Новорічне прикрання віконНоворічні свята привабливі тим, що до них дуже приємно готуватися. Особливо цим люблять займатися творчі люди і дітки зі своїми батьками. Багато уваги домочадці приділяють прикрасі своїх вікон.

Напередодні нового року вікна повинні бути не тільки надійними, але й красивими. Якщо у вас немає найдійних вікон, візьміт кредит у http://kreditmarket.ua у купіть надійні, хороші вікна. Адже вони привертають до себе погляди перехожих, які мимоволі захоплюються святковими шедеврами інших людей.

Прикраса вікон сніжинками

Є різні варіанти, як прикрасити сніжинками вікна свого будинку. Перший спосіб передбачає приклеювання сніжинок до скла. Такий метод знаком нам ще з дитинства, коли вирізані сніжинки закріплюються на склі клеєм.

Можна використовувати сніжинки, виготовлені з дерева, паперу або у вигляді підвісних іграшок. При цьому сніжинки виконані в об'ємній формі і підвішуються за стрічечки або волосінь до карнизу.

Ще як варіант оформлення вікна сніжинками, це намалювати сніжинки на прозорій тканині і прикріпити її до карнизу.

Вікна в гірляндах

Такий спосіб прикраси є самим чарівним і популярним. Сьогодні для вікон можна підібрати гірлянди як об'ємні, у вигляді різноманітних фігурок, так і в плоскому вигляді. Останніми можна прикрасити вікно по периметру або створити з гірляндної стрічки різні фігури, закріпивши їх скотчем на склі.

Для прикраси свого новорічного вікна можна використовувати також дощик, змайструвавши на склі з нього віконце казкової хатинки. Також можна взяти в якості прикраси хвою з шишками, іграшками та свічками, розмістивши їх красиво на підвіконні.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації