Нічні штори в інтер'єрі спальні

Для міцного, а головне, здорового сну, необхідно спати в темній кімнаті. Тому в спальні повинні знаходитися на вікнах спеціальні нічні штори, які дозволять захиститися навіть від сонячних променів, якщо хочеться подрімати вдень.

Вибрати такі штори можна тут, але вони мають ряд своїх особливостей, на які потрібно звернути при їх купівлі. Нічні штори можна придбати і для інших кімнати, але найбільш актуальними вони залишаються саме для спальні.

Матеріал нічних штор для спальні

У першу чергу варто звернути увагу, що матеріал таких штор повинен відрізнятися особливою щільністю. Це дозволить йому запобігти потраплянню ультрафіолетових променів в будинок. Для створення стильної та функціональної віконної зони важливо звернути увагу і на те, що штори повинні бути звукопоглинальними.

При виборі нічних штор рекомендується придивитися до виробу з таких матеріалів, як атлас, бавовна, оксамит, габардин, гобелен, дамаст, льон, парча, жаккард, тафта. Це найбільш щільний матеріал, який одночасно і виглядає цікаво. Такі штори елегантно будуть виглядати, якщо до них додати ламбрекен.

Колір нічних штор для спальної кімнати

Якщо прислухатися до того, що говорять, то напевно штори повинні бути виготовлені виключно з чорного матеріалу. Але насправді вони можуть бути самих різних відтінків.

Тому вибрати такі штори буде легко, поєднуючи їх колір з тональним рішенням кімнатного інтер'єру. Коли робите ремонт квартир і вибирати в одній колірній гамі штори, то краще, щоб вони відрізнялися на кілька тонів від загальної колірної гами приміщення.

Вікна, які виходять на південний схід, будуть добре виглядати зі шторами в холодних відтінках, що дозволяють нейтралізувати яскравість променів. Північно-західні вікна виглядати краще будуть, якщо їх завісити шторами теплих відтінків.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації