Незвичайний подарунок на день народження

Можна залишити людину без подарунка в Новий рік або будь-яке інше свято, але ніяк не в день народження. Це чудова традиція, яка змушує кожного з нас обов'язково побувати в ролі, як одержувача презенту, так і дарувальника.

І ось дуже складно підібрати подарунок на День народження, щоб він був потрібний, красивий, оригінальний і просто приносив задоволення. Навіть нестандартно оформлення гроші перестану бути банальним подарунком.

Оригінально оформлені гроші - найкращий подарунок

Якщо ви хочете подарувати гроші, щоб людина собі купив дійсно щось корисне і потрібне, важливо підійти до цього питання з усією відповідальністю. Оригінально оформивши купюри, ви покажете, що для вас це не «немає часу на пошук подарунка», а по-справжньому важливий момент.

Можна скористатися наступними цікавими варіантами, наприклад, укласти купюри в привабливий мішечок, який буде прикрашений вишивкою «Грошовий мішечок» або «З днем ​​народження», зробленої своїми руками. Купуйте красиву коробочку і загорніть кожну купюру в трубочку, обв'язавши стрічкової. З грошей можна зробити справжній букет або грошове дерево.

Візьміть красиву баночку для спецій або інших дрібниць і укладіть туди згорнуті банкноти. Також цікавим виявиться варіант з фоторамкою, куди замість знімка потрібно вставити гроші, обернувши подарунок пакувальної папером.

Дуже гарним подарунком може стати кольцо бесконечность, від якого ваша кохана буде просто в захваті.

Плакат з шоколадом - незвичайне поздоровлення

Кожен знає, як складно підібрати оригінальний подарунок людині. Але, на щастя, є її ідеї в запасі, наприклад, до оригінальній ідеї можна віднести плакат з шоколадом, який буде доречний для любителів солодощів. Зробіть шоколадний колаж на звичайному паперовому плакаті.

Для цього необхідно на ватмані розмістити різні шоколадки, зробивши оригінальну напис до кожної з них. Назва шоколадки може стати продовженням пропозиції, яка висловлює побажання або захоплення іменинником: «І нехай твоє життя перетворитися в рай з Баунті».

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації