Незвичайні весільні букети з живих квітів

Весільний букет є тією деталлю образу, яка здатна підкреслити всю красу наряду і нареченої. Це невід'ємний елемент урочистості, без якого і весілля немислиме.

Також як і необхідний замовлення мікроавтобусів на весілля для гостей, так і важливе замовлення букета для нареченої, яке можна здійснити на афіші Києва. Але зазвичай всі звикли бачити незвичайні букети з живих бутонів. А чи можливі весільні композиції зовсім без справжніх квітів?

Паперові букети

Неповторно буде виглядати букет нареченої, виконаний з паперу, як в техніці орігамі, так і іншим способом.
Ніжні пастельні кольори аксесуара не залишать байдужим прігашенних гостей. Квіткові бутони можуть приймати самі незвичайні форми. У будь-яку погоду ви зможете отримати букет своїх улюблених квітів, які відмінно впишуться в колірну гамму весілля.

В'язаний букет

Такий букет може створити для себе і сама наречена, якщо захоплена рукоділлям. Букет з в'язаних квітів може виглядати яскраво, а його ексклюзивність буде виправданою.
Адже ніде не продаються подібні букети, чи не так? З таким букетом наречена без сумнівів може претендувати на оригінальність.

Гудзиковий букет

Для вітчизняного простору така ідея здасться зовсім новою. Проте на Заході такий варіант давно вже користується успіхом.
Поступово і наші наречені переймають досвід зарубіжних країн, відкриваючись всього нового і унікальному. Такий букет стане родзинкою нареченої, яка любить експериментувати і не боїться новизни.

Букет з пір'я

Такий букет володіє головною перевагою - він дуже легкий. Незвичайна «квіткова» композиція з пір'я стане ніжним і невагомим аксесуаром, який зробить весільний образ ніжним і повітряним. А якщо додати кілька деталей з букета в зачіску, можна отримати шикарний «тандем».

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації