Нестандартні подарунки

Напевно і серед ваших знайомих є люди, які просто обожнюють що-небудь оригінальне і виходить за рамки стандартного. Для таких друзів і знайомих робити подарунки, як суцільне задоволення, так і скрутний вибір.

Якщо це дівчина, то можна здивувати її шоколадом, але незвичайним, а який абсолютно відрізняється від звичного розуміння цього продукту.

Для хлопця нестандартним може виявитися сертифікат на яке-небудь екстремальне подія, наприклад, катання на водних лижах або політ на дельтаплані.

Якщо у вашої близбкої людини проблеми з кредитами, подаруйте послугу адвокат по кредитным делам.

Презент для молоді

Хочете здивувати подарунком свою подругу або друга? Тоді зробіть як презент незвичайний будильник. Річ виявиться одночасно корисною і оригінальною.

Сьогодні можна знайти найрізноманітніші унікальні будильники - у вигляді гантелі, літаючі, що втікають і будильники з монетами. Для того щоб вимкнути такий знадобиться докласти зусиль, що буде особливо корисно для тих, кому складно вранці піднятися з ліжка.

Подарунок для творчих людей

Порадуйте творчої людини з вашого оточення нестандартної ручкою - 3D. Така ручка дозволяє створювати об'ємні малюнки. За зовнішнім виглядом вона нагадує звичайну ручку, але збільшених розмірів.

Всередину неї вставляється спеціальний стрижень із пластику, який під вплив нагрівального елементу його плавить. У результаті художник створює фігури ніби в повітрі. Підійде такий подарунок навіть для дитини.

Подарунок для кожного

Сьогодні всі люблять фотографуватися, але здебільшого фотознімки залишаються в електронному вигляді. Хочете, щоб ваш подарунок перетворив будь-який знімок в друкований? Подаруйте кишеньковий фотопринтер. Такий пристрій завжди завдяки своїй компактності буде знаходитися при собі, і забезпечить можливість моментально роздрукувати фотографію.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації