На хорошому весіллі і ведучий повинен бути хорошим

На хорошому весіллі і ведучий повинен бути хорошим

При виборі ведучого на весілля у Дніпропетровську потрібно чітко визначити для себе критерії, які особливо важливі саме для вашої пари.

Ведучий від бога

Що це за якість таке, внутрішнє чарівність? При першому знайомстві з майбутнім провідним оціните, чи приємно вам з ним розмовляти? Проводять його слова на вас враження? Погодьтеся, що перше враження дуже важливо.

Чим більше питань, тим краще?

Є таке правило: якщо ведучого цікавить тільки час проведення і ціна, то свята, швидше за все, не буде. Справжній професіонал засипле вас питаннями. Його буде цікавити дуже багато, аж до ваших переваг у виборі страв або навіть кольору.

Розважальну програму взагалі необхідно погоджувати в найдрібніших деталях. Таке планування допоможе запобігти неприємним і незручні паузи і заминки у веденні програми.

Знання психології обов'язково

А як інакше? Адже ведучому доводиться спілкуватися одночасно з різними людьми, часто вже кілька нетверезими. Тут потрібно вміти ходити по лезу бритви.

Одним своєю присутністю ведущий свадьбы повинен знімати виникло напруження, дозволяти мирним шляхом виникаючі конфліктні ситуації. Адже класний тамада здатний назріває скандал легко перевести в жарт або вміло перевести дію в інше русло. Часом навіть поруч стоять гості не помічають, що були в парі хвилин від традиційної весільної забави - бійки і скандалу.

Головне завдання ведучого

Тамада або ведучий на весіллі - це диригент, керуючий оркестром, що стежить за тим, щоб кожен інструмент виконував свою партію. Диригент не допускає фальші, при ньому дію котиться як по маслу, що не зриваючись і не пригальмовуючи.

До речі, досить часто хороший ведучий сам чудово грає на музичних інструментах і співає. Це, звичайно, добре, але далеко не найголовніше.

90% успіху свята, а особливого весільного торжества залежить від ведучого. Досвідчені професіонали краще, але ціни на їхні послуги високі. Серед молодих і креативних теж можна знайти справжні таланти. До того ж і ціни на їх роботу ще не підняті надто високо. Вибирайте самі.

Bозможно, що яскравий і оригінальний сценарій не надто досвідченого, але переповненого ідеями і завзяттям ведучого сподобається вам значно більше. До того ж деякі шорсткості і невеликі накладки надають свята дуже привабливу природності і натуральність.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації