Мистецтво правильно отримувати подарунки від чоловіків*

Мистецтво правильно отримувати подарунки від чоловіківПриймати подарунки від чоловіка, коли у вас день народження або 8 березня можна вважати звичайним явищем. Але чи вміє жінка отримувати подарунки від чоловіка правильно, якщо це відбувається несподівано і просто без приводу?

Немає ніякого свята, сьогодні не пам'ятна дата ваших стосунків, але раптом він вас приводить в магазин, де продаються прикраси з білого золота. Як у цьому випадку реагувати на подарунок? Адже те, яку реакцію від вас отримає чоловік, залежить його подальше бажання обдаровувати вас знову і знову. До того ж, на жінку покладається особлива місія - допомогу чоловікові у розкритті його найкращих якостей.

Чому чоловік дарує подарунки?

Насправді не всі чоловіки славляться романтиками, які постійно підносять своєї улюбленої сюрпризи: вірші, цукерки, букети, шубки, браслети і колечка. Але чоловік тоді дарує жінці презенти, коли в неї закоханий або бачить у ній щось більше, ніж подруга.

І так виходить, що тим більше любить чоловік свою жінку, чим більше в неї вкладає. Тому будьте впевнені, якщо він намагається робити вам подарунки не тільки у свята, значить він вами дорожить.

Вчися радіти сюрпризів

Щоб продемонструвати своє щастя від подарунка у вигляді норковій шубки, не варто вдаватися до удавання. Адже яка жінка не мріє про дорогий і красивому подарунку від коханого чоловіка?

Але що робити, якщо замість довгоочікуваного золотого кільця, про який ви так довго натякали, він дарує вам рамку, яку змайстрував своїми руками. Він може виглядати в ваших галлах навіть трішечки нерозумно, але це зовсім не привід показувати своє засмучення.

Потрібно вміти з радістю приймати будь-якій його подарунок, і ви обов'язково побачите, що він це оцінить. А раптом йому просто захотілося переконатися і перевірити, чи справжні ваші почуття.

Чоловічі вкладення повинні заохочуватися

Не кожному чоловікові випала така можливість балувати свою жінку подарунками: чи то робота не з тим заробітком, чи то просто людина жалення сам по собі. Але якщо поруч з тобою та людина, яка сама хоче в тебе вкладати свої фінанси, дозволяй це робити йому із задоволенням.

Ніколи не варто скупитися на які-небудь приємні слова і подяку для своєї коханої людини. Як можна частіше кажіть йому про свої справжні почуття, проявляйте ласку і турботу. Тоді чоловік буде впевнений у тому, що він знайшов правильний об'єкт для своїх вкладень. Тільки будь обережна, що не перегинати палицю, щоб це не виглядало втішно. Інакше вас звинуватять у тому, що ви корисливі.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації