Кращий подарунок від свекрухи, або що подарувати невістці?

Кращий подарунок від свекрухи, або що подарувати невістці?Протистояння свекруха-невістка має масу яскравих ілюстрацій як у житті, так і в літературі. Популярність цієї теми в народній творчості і анекдотах настільки ж висока, як і ансамбль теща-зять. Хоча в наш час зустрічаються і досить теплі відносини між мамою чоловіка і його дружиною.

Багато матерів вважають, що найкращий подарунок від свекрухи невістка отримала в день весілля, коли забрала права на серце і руку прекрасного чоловіка. Як би там не було, але мінімум 3 рази на рік у кожній матері одруженого сина на порядку денному постає питання, що подарувати невістці на День народження, 8-е березня, Новий рік?

Різниця поколінь завжди залишає величезний провал у розумінні, що таке хороший подарунок. Так, для наших мам відріз шовкової тканини був причиною безмірною радості. Сучасні дружини такий презент навряд чи оцінять по достоїнству.

Версія невістки: що подарувати?

Враховуючи відсутність дефіциту, сьогодні не варто дарувати ошатний одяг і предмети побуту, адже все це молода господиня може вибрати з величезного асортименту за своїм смаком і можливостями. Однак якісні постільна білизна та рушники з натуральних матеріалів в будь-якому господарстві знадобляться. Головне, не гнатися за дешевизною, а вибирати якісні речі, які по колірній гамі підійдуть інтер’єрним рішенням житла молодої сім'ї. Такий подарунок від свекрухи можна зробити традиційним, він лише в залежності від приводу може відрізнятися вартістю і комплектацією. Так на ювілей допустимо подарувати і шовковий або атласний комплект постільних речей, а на жіночий день достатньо буде і банного рушника або набору красивих серветок.

Ще гідним подарунком можуть стати оригінальні речі побутового використання - домашнє плаття, костюм для відпочинку, махровий халат, красиві тапочки, якщо невістка їх носить.

Не варто дарувати парфуми, косметику і засоби особистої гігієни - в цьому питанні буде дуже складно вгадати переваги людини. Такі подарунки можуть робити тільки ті свекрухи, у яких з невісткою склалися теплі дружні стосунки, і вони разом здійснюють покупки. Тоді можна точно бути упевненим, який виробник подобатися дружині сина. Краще купити подарунковий сертифікат в улюбленому магазині і презентувати невістці можливість самій підібрати собі подарунки - такий демократичний варіант вже встиг завоювати популярність у багатьох країнах.

Якщо ви точно знаєте пристрасті невістки, її хобі чи потреби, то подаруйте їй те, що у чому дружина сина потребує. Можливо, їй просто необхідний кухонний комбайн, щоб годувати вашого сина та онуків смачною і корисною їжею. Або вона дуже любить читати, а на прогулянках з дітьми їй нічим зайнятися, електронна книга в такому випадку стане найкращим подарунком. Якщо ж невістка має якісь яскраво виражені захоплення, наприклад, займається скрабукінгом або іншою творчістю, купіть їй що-небудь в цьому напрямку.

Але матеріальні подарунки не завжди є кращими. Не варто забувати, що для молодих мам подарунком може стати і день відпочинку без дітей. Влаштуйте такий міні-відпустку улюбленої невістці - можливо, для неї це буде найкращий презент!

А для невісток, у яких діти вже виросли або їх ще немає, завжди можна знайти оригінальний подарунок, який порадує її. Можливо це буде спільне відвідування картинної галереї або майстер-класу японського шеф-кухаря. Придивіться до невістки, і варіант подарунка сам спливе у вашій голові. Ну хто краще, ніж свекруха, знає, що корисного подарувати невістці!?


Также можна подарить товары для туризма и активного отдыха, если конечно Ваша свекровь любит путешествовать и отдыхать на природе.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації