Кращий подарунок на День народження коханому своїми руками

Кращий подарунок на День народження коханому своїми рукамиВибір подарунка завжди являє собою певну проблему - хочеться не тільки догодити імениннику, а й «виділитися» з натовпу дарувальників. Зазвичай складно вибрати подарунок батькам, оскільки з кожним роком список речей, яких ви ще не подарували, стає все коротшим.

Вироби своїми руками:

 

  • Миле подарункове сердечко
  • Красивий натюрморт з яблучками
  • подарункове Зігугу
  • Красиві черепашки своїми руками
  • Готовий подарунок з трояндочками
  • Колесо-подушка
  • милі котенятка

Кращий подарунок на День народження коханому своїми руками

Не менш просто вибрати подарунок і колезі або начальнику, оскільки, стикаючись з ними виключно по робочих моментах, складно скласти уявлення про їх особистісних якостях та індивідуальних перевагах. Складно навіть вибрати подарунок другу чи подрузі, оскільки знання їх переваг не гарантує правильності вибору - мінливий смак подруги може «переключитися» на новий аромат буквально перед самим її днем народження, а цілком самодостатній друг може і сам собі «подарувати» до ювілею новий гаджет. Але найскладніше вибрати подарунок коханій людині - адже саме йому потрібно піднести презент, який не просто демонструє відсутність проблем з пам'яттю на знаменні дати, але і відображає всю глибину ваших почуттів до цієї людини.

Кращий подарунок на День народження коханому чоловіку - це той, який ви зробите своїми руками. Портмоне, запальнички, годинники, ремені і приладдя для гоління більше підходять для менш святкових дат на кшталт 14 жовтня, а туристичні путівки або заміські поїздки на уїк-енд - для ваших річниць знайомства, першого поцілунку або спільного життя. Чому подарунок своїми руками коханій людині - кращий варіант? Та просто тому, що кохана людина для нас завжди є єдиним, тому й подарунок для нього повинен бути єдиним у своєму роді, чого дуже складно домогтися, вибираючи його в досить одноманітному асортименті магазина.

Як зробити кращий подарунок для кращого з чоловіків?

Унікальний подарунок можна або замовити, або зробити самостійно. Звичайно, останній варіант кращий - адже коханий чоловік оцінить витрачені на виготовлення подарунка час і зусилля. Однак і перший варіант буде непоганий, якщо ідея подарунка буде повністю ваша і тільки її втілення буде перекладено на плечі фахівців.

Наприклад, можна піднести коханому органайзер, виконаний на ваше замовлення. Зовні він не відрізнятиметься від стандартних «магазинних» примірників, адже головним його відмінністю буде зміст. В цьому органайзері чи не знайдеться жодної сторіночки без свята - крім стандартних державних урочистостей і традиційних святкових днів, в ньому будуть Дні поцілунків, Дні побачень, Дні походів в кіно і т. д.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації