Ідеї подарунків хлопцю на 14 лютого*

Ідеї подарунків хлопцю на 14 лютогоОсь новорічні салюти ще не встигли вщухнути, а вже скоро нас наздожене нова хвиля свят і купівля сувенірів, пам'ятних подарунків і всякої всячини.

Це романтичне 14 лютого. Як зробити приємний подарунок хлопцю і показати йому, якою мірою сильна любов?

Любов - це не тихі зітхання на лавці

Подарунок - це не завжди марна штучка, яка потім не знадобиться. Можна зробити своєму хлопцеві корисний подарунок.

Подарунок для хлопця на 14 лютого

Стіл для ноутбука

Причому не звичайний стіл, а універсальний. Такий стіл може легко перетворитися ... в піднос для сніданків. За таким столом коханий зможе не тільки працювати зі своєю технікою, а й пити вранці і думати про свою чудової дівчини.

Електронний аксесуар

Тут вибір може обмежитися лише фантазією. Можна вибрати незвичайну флешку, підставку для чашки з підігрівом, зарядку для телефону, що працює на сонячних батарейках і багато іншого. Спробуйте погуляти по магазинах і пошукати цікаві штучки, може і для себе, що цікавого підберете.

Навушники

Тільки навушники повинні бути хорошої якості. Слухати хрипи, шуми, та ще прямо у вухо, це не найкраща ідея. Навушники можуть бути якогось прикольного дизайну або бездротовими.

Телескоп для телефону

Такий апгрейд при фотографуванні зможе збільшити об'єкт в 6 разів. Це чудовий подарунок, для тих, хто любить фотографувати і зберігає у себе на телефоні купу фоток

Прикольна чашка

Наприклад, з цікавою написом, або ж бувають чашки з пропелером. Така чашка сама розмішає цукор, молоко і все інше все при натисканні однієї кнопки. Не потрібні ніякі ложки! А можна подарувати чашку, яка буде міняти зображення при наповненні рідиною. Такі чашки називаються хамелеонами.

Електронні свічки

Такий подарунок безпечний і не вимагає вогню. Створити романтичну атмосферу з таким набором можна всього лише грюкнувши в долоні. Такий незвичайний подарунок на всі 100% відповідає самій атмосфері цього милого, романтичного і теплого свята.

А щоб не знижувати романтики до такого подарунка можна прикласти милу валентинку. Приємного відпочинку! Не забувайте любити і радувати один одного! І обов'зково привітайте свою половинку!

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації