Ідеї новорічних подарунків для чоловіка

Ідеї новорічних подарунків для чоловікаНовий рік все ближче, а у вас ще немає подарунка для самого близького і рідного чоловіка, для чоловіка? Що подарувати чоловікові на Новий рік кожна жінка вирішує для себе сама. І вибір цей непростий. Під ялинку варто покласти те, що дійсно сподобається і приведе в захват чоловіка. Тоді з повним правом можна очікувати адекватного подарунка і для себе.

Кілька ідей для чоловічих новорічних подарунків

Чоловікові-автомобілісту ідеально підійде який-небудь аксесуар для улюбленого залізного коня. Хто любить мою машину, той апріорі любить мене! Так відчувають ситуацію чоловіки. Природно, до цього потрібно небагато прислухатися до бажань чоловіка, ненароком запитати про те, що саме йому хотілося б мати в автомобілі: стильні накидки на сидіння з підігрівом, відеореєстратор або ще що-небудь.

Дружина - єдина людина, яка може спокійно дарувати парфуми. Досить інтимний подарунок для чоловіка. Мова, звичайно, не йде про банальні кремах для гоління і лосьйонах після. Такий набір нехай колеги на 6 грудня дарують. Дружині потрібно подбати про флаконі дорогого одеколону або туалетної води. Так щоб запах був приємний і їй, і чоловікові.

Чоловічі прикраси для чоловіка, у якого все є, приймаються на ура. Стильний дорогий краватку, затиск для нього з дорогоцінним камінчиком або витонченої гравіюванням, запонки з ініціалами або словами любові - милий і пам'ятний подарунок.

Якщо чоловік схильний лінуватися вранці, воліючи щоденного гоління відрощування гарної бороди, то подаруйте йому тример. З ним догляд за бородою і вусами перетворюється в необтяжливе і приємне заняття. Загалом, два в одному. Приємний подарунок і доглянутий красивий чоловік на наступний рік вам забезпечені.

Теплий джемпер, светр або пуловер - відмінний зимовий подарунок, який символізує домашнє тепло і любов. Важливо, щоб тепла дрібничка була зроблена з натуральної та якісної шерсті. Знак наступаючого року не терпить штучних матеріалів, воліючи природні та природні.

Дружинам чоловіків-екстремалів доводиться багато приймати як даність. Якщо ваш непередбачуваний чоловік не поїде у кругосвітню подорож на Новорічні свята, то зробіть йому несподіваний і приємний подарунок. Подаруйте сертифікат на пригоду. Дуже добре, якщо це пригода буде несподіваним.

Для любителя плавати і подорожувати по воді ідеальний буде політ на дельтаплані, в аеродинамічній трубі або стрибок з парашутом. А для льотчика - спелеологічна експедиція.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації