Ідеї по вибору подарунка для чоловіка

Ідеї по вибору подарунка для чоловіка

Ми, жінки, часто ламаємо голову над тим, що ж подарувати чоловікові. Не важливо, коханому чоловікові, татові або ж співробітнику по роботу потрібно буде придумувати подарунок, так чи інакше, вибір складний.

Чоловікові важко підібрати подарунок, але хто сказав, що це неможливо? Просто слід дотримуватися одного основного правила: подарунок чоловікові не повинен бути банальним, сухим і примітивним.

Чоловік зі шкіри геть лізе, щоб догодити щоразу з подарунком, на будь-яке свято, постарайтеся задовольнити його побажання.

Що подарувати чоловікові?

Якщо вже й говорити про вибір особливого подарунка, то для кожного чоловіка він буде свій, одну і ту ж ідею застосувати до всіх буде не просто негарно, а навіть і нецікаво, погодьтеся. А значить, що вибирати потрібно різні подарунки, і фантазію включати потрібно при цьому кожен раз.

Який чоловік, такий і подарунок. Я не кажу про «поганий» або про «хороше». Якщо вже даруєте подарунок, значить, те, що повинен бути другий варіант, навіть і не обговорюється.

При виборі подарунка чоловікові потрібно враховувати чоловічий спосіб життя, вид діяльності, особистісні якості. Для початку спробуйте ненароком дізнатися, може він хоче отримати в подарунок щось певне.

Не вийшло дізнатися, що саме хоче чоловік або немає можливості подарувати саме це, тоді дотримуйтесь наших порад. Отже, які можуть бути ідеї на цей рахунок?

Ідея №1: Пироги і тортики: Якщо чоловік «домашній», та на додачу до всього ще й ласун, то купіть на замовлення або спечіть самі пиріг або торт. Чоловік як ніхто інший оцінить такий подарунок на найвищому можливому рівні.

Ідея №2: Сертифікат або диплом «кращому чоловікові», «улюбленого тата» або «суворому босові»: Так само можна купити і такі ж спеціальні вітальні грамоти. Обернути їх можна просто суворої синьою або білою атласною стрічкою в подарунковому форматі.

Ідея №3: Якщо Ваш чоловік полюбляє азарт, але ви не хочете, щоб він йшов у казино то подаруйте йому сертифікат на игровые автоматы, які можете знайти здесь.

Ідея №4: Можна також дарувати строго чоловічі речі, але зі смаком: механічний годинник на металевому обідку, фірмову гравіровану запальничку, колекційне вино, подарункова зброя - меч, шабля і так далі.

Подаруйте коханому найкраще.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації