Ідеї ​​для оригінальної літнього весілля

Для кожної молодої пари, яка вирішила вступити в офіційний шлюб, весілля є однією з найурочистіших днів в їхньому житті. І обов'язково хочеться, щоб дане торжество мало свою відмінну особливість.

Мова піде про річної весіллі, яку можна зробити оригінальною, вибравши кілька нестандартних варіантів для її організації. По-перше, весілля в заміському готелі Володимира вже нетривіальне торжество. По-друге, можна скористатися незвичайними декоративними прийомами для створення чогось казково незвичайного.

У кожного з нас літо асоціюється неодмінно з пляжем, морем, садової та тропічної тематикою. Але не обов'язково придумувати щось надприродне, щоб перетворити свій весільний день в грандіозне і нема на що схоже торжество.

Літній букет із зимових квітів

До традиційної літньої весіллі по класичного прикладу флористи обов'язково будуть пропонувати квіти, які уособлюють літо. І це цілком зрозуміло з того, що даний вид рослин асоціюється зі свіжістю літніх вечорів, що надає нареченій квітучого вигляду. Але, а чому б не піти зовсім в іншому напрямку і вибрати несезонні квіти для букета?

Можна сміливо замовляти квіти блідо-рожевого відтінку, доповнені декоративними кристаликами, що нагадують лід. У спекотну жару подібний букет порушить всі правила декору літнього весілля і стане своєрідною родзинкою довгоочікуваного торжества.

Приміщення для банкету з дахом над головою

Сучасні пари все частіше прислухаються до модних віянь, які приходять нам із закордону. Одним з популярних варіантів для літнього весілля сьогодні залишається виїзна церемонія на свіжому повітрі або кейтеринг де-небудь під відкритим небом. Погода розпорядженні провести весільний банкет в саду або на пляжі?

Візьміть і зробіть все навпаки, віддавши перевагу закритому приміщенню, де є хороший кондиціонер і привабливий інтер'єр з екстер'єром. Наприклад, це може бути заміський клуб або готель, що знаходиться далеко від міської суєти.

Творчий декор весільного заходу

Забудьте про банальну квіткову арку і розкидані пелюстки троянд, все це занадто приїлося, незважаючи на те, що такий варіант досить привабливий. Ви можете звернути свою увагу на щось абсолютно вибивається з традиційного декору.

Також можна взяти карнавальные костюмы для девочек от производителя і нарядити всіх гостей.

Наприклад, варто придивитися краще до ідеї ловців снів на гілках, а замість церемоніальною арки використовувати стилізовані дерев'яні двері в стилі бохо або деталям інших стилів.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації