Для чоловіків - подарунок коханій

Для мужчин — подарок любимойУ дорого Вам людини скоро день народження і Вас мучить думка, що ж подарувати. За іронією долі, часу як завжди не вистачило. Ви не зможете прийти на день народження і червоніти через відсутність часу і, власне, фантазії) Vip-подарунки вони такі, підступні, відразу й не збагнеш.

Дорогі чоловіки, ми чудово розуміємо, як же складний Ваш шлях при виборі хорошого подарунка, як коханій жінці, так і хорошому другу або ж начальнику.

Ви цілими днями проводите в офісі, розриваючись між дзвінками, зустрічами, але при всьому цьому думка про подарунок не покине Вас до тих пір, поки він не опиниться у Вас в руках. Але тут ще потрібно врахувати один маленький, але досить вагомий факт - часто все робиться в останній момент!

Думка про подарунок не дає Вам ні їсти, ні пити і напевно ні спати ... а час то і йде і нерви пустують ще більше. Але ми можемо запропонувати Вам геніальне рішення наболілої проблеми - друк картин, або ж портрет з фото. Ви здивовані? А чому б і ні?

Від Вас буде потрібно лише фотографія людини і вибір полотна (вибір способу за бажанням), але ми це й самі зможемо зробити за Вас! Упакувати в антуражную подарункову упаковку і за старовинними традиціями поставити Сургучова друк. Картини з фото зараз набули широкого розмаху і стали солідним подарунком.

Ви тільки уявіть винуватця дійства у фундаментальному образі Наполеона, а можливо йому захочеться побувати імператором, гангстером або шпигуном з улюбленого фільму. Хто б не мріяв побувати в такому образі? А одна лише думка про те, що він стане центральною віссю картини, неодмінно приведе його в дикий захват.

Нехай він замре від розкішного і дорого подарунка, адже тільки генії гідні пензля майстра. А можливо, Ви захочете підібрати цілу колекцію фотографій і образів, а потім замовити модульну картину - вона ж Мультіпанель.

Мультіпанель - це не тільки вдалий подарунок, а й чудовий акцент для будь-якого інтер'єру, а сама друк на полотні виглядає так, як ніби ще недавно ця картина висіла в центральному залі Лувра.Так що, Ви вже визначилися з подарунком?

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації