Дієта 5: 2: худнемо, не змінюючи харчових звичок

Дієта 5: 2: худнемо, не змінюючи харчових звичок

Сьогодні ми розповімо про нову модну дієті, названу просто 5:2. Вона надзвичайно ефективна і не передбачає відмови від будь-якої їжі. При цьому результати дає вражаючі. Хіба це не мрія? Подробиці - в нашій статті.

Мода змінюється. У тому числі і на дієти. Система харчування, про яку я хочу сьогодні розповісти, швидше за все, прийшла до нас надовго. Справа в тому, що така дієта не тільки дозволить скинути зайве, причому в необмеженій кількості (було б терпіння), вона ще й корисна для здоров'я.

Звідки у дієти ноги ростуть?

Цю систему харчування придумав британський журналіст Майкл Мослі (Michael Mosley), який спеціалізується на ТВ-програмах про здоров'я людини. У 2012 році вийшов його фільм Eat, Fast & Live Longer («Їж, голодним і живи довше»). У цьому фільмі Майкл спільно з лікарями і науковцями детально вивчав питання, як нам жити довше. У процесі фільму він з'ясовує, що, щоб жити довше, потрібно іноді голодувати. Коли ми вживаємо менше калорій, в нашому тілі запускаються процеси самовідновлення. Плюс в такому режимі ми худнемо до призначеного природою стану, без зайвого виснаження. У процесі фільму ми бачимо весь шлях створення цієї дієти, на яку Майкл переходить в результаті сам з вражаючими результатами і для ваги, і для свого здоров'я (природно, всі його результати документуються у фільмі за допомогою лікарів і аналізів).

Дослідження обмеження калорійності настільки вразили Майкла, що він вирішив створити свою власну систему харчування. Навіть не стільки для зниження ваги, скільки з міркувань оздоровлення. Плюс дієти: вона розроблена саме для людей, які люблять поїсти і не хочуть себе особливо обмежувати. Втім, як і Майкл.

Фільм я раджу подивитися. Дуже захоплююче і цікаво зроблений, мотивує неймовірно! Якщо ви раптом застопорилися і не можете продовжувати дотримуватися дієти, подивіться його ще раз на дозвіллі. Впевнена, що сила волі до вас повернеться. Незабаром після виходу фільму Майкл Мослі випустив книгу «Швидка дієта 5: 2», яка була видана на багатьох мовах, у тому числі і російською.

У чому сенс?

П'ять днів на тиждень ви харчуєтеся як завжди, а два дні обмежуєте калорійність раціону до 500 ккал, якщо ви жінка, і до 600 ккал, якщо ви чоловік. Багатьох приваблює в цій дієті той факт, що можна не відмовлятися від будь-яких продуктів.

Важливе правило системи: не діліть дозволений обсяг їжі більше ніж на два прийоми. Небажано їсти п'ять разів на день по 100 ккал. Найкраще їсти 1-2 рази на день і робити між прийомами їжі велику перерву. Адже суть системи - дати організму перепочинок у перетравлюванні їжі. Ідеальний варіант - невеликий сніданок і невеликий вечерю. Або ж тільки щось одне: обід, сніданок або вечерю.

Важливо: за розвантажувальний день потрібно випивати багато води і трав'яного чаю (без кофеїну). Це запобіжить зневоднення і полегшить виведення токсинів.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації