День працівника торгівлі - що подарувати підприємцю?

День працівника торгівлі - що подарувати підприємцю?День працівників торгівлі — професійне свято працівників торгівлі України. Відзначається з 1995 року щорічно в останню неділю липня. У кожної людини в наш час є хоча б один знайомий так чи інакше пов'язаний з торгівлею. До працівників торгівлі належать прості продавці та інші співробітники торговельних підприємств, приватні підприємці, керівники великих і маленьких фірм. Якщо ви вирішили привітати своїх друзів або колег в День працівника торгівлі, великих складнощів з вибором подарунка не передбачається, оскільки в цей день доречним буде будь-який подарунок, зроблений від душі.

Оригінально буде виглядати букет із цукерок або квітковий букет, оформлений у вигляді смайлика або фігурки. У жіночої половини, безсумнівно, викличуть захоплення оригінальні привітання - махрові рушники, спресовані у вигляді тістечок, або листівка, виконана з цукрової мастики.

Завжди була доречна і залишається актуальною дарування посуд. Це може бути ексклюзивна чашка, розписана художником або набір для карвінгу любителю кулінарії.

Начальнику можна подарувати візитницю зі шкіри, набір оригінальних ручок або замовити портрет з кришталю, який буде чудово виглядати як на стіні робочого кабінету, так і вдома.

Підприємцю можна подарувати речі, пов'язані з бізнесом або зробити жартівливий подарунок, який підніме настрій. Мішок з шоколадними грошима буде до вподоби любителям солодкого, а також може послужити символом збільшення капіталу.

Китайський амулет з побажаннями добра і успіху стане прекрасним доповненням інтер'єру.

Вибираючи, що подарувати підприємцю, не можна пропустити подарункові нагороди. Великий вибір орденів, медалей, кубків і статуеток надає простір для фантазії. Вручаючи орден "Самому крутому і діловому" або кубок "За сміливість і підприємливість", ви тим самим робите комплімент діловим якостям людини.

Аграрнику можете купить семена кукурузы украина або якесь інше насіння, та зробити з нього брелок, яке стане гарним символом

Будь-яке підприємництво передбачає ризик, тому подаруйте сертифікат або підкову на щастя, - вони обов'язково принесуть їх власникові гарний настрій і, як наслідок, успіх у справах.

До подарунків з категорії "Все для офісу" можна віднести пристрій для подрібнення паперу. Щодня в кожному бізнесі виписується маса паперових документів, які періодично необхідно знищувати, щоб вони не потрапили в руки конкурентів. За допомогою такого пристосування робити це стане легко і просто.

Оригінально буде виглядати комп'ютерна миша, розписана під м'яч або машину. У поїздках, без яких не обійтися, завжди знадобиться чохол для планшетного комп'ютера.

Хорошим подарунком може бути сертифікат на бухгалтерське обслуговування протягом року або підписка на ділову літературу.

Настільний глобус-бар прикрасить будь-який кабінет і стане в нагоді при проведенні ділових зустрічей і підписання контрактів.

Починаючому бізнесменові можна подарувати іменну банкноту. Візьміть справжню купюру в один долар і напишіть на ній свої побажання. Коли людина доб'ється справжнього великого успіху, ви станете першим, кого він згадає.

Почерпнути ідеї подарунків можна в мережі інтернет магазинів, там же можна замовити ексклюзивні предмети від виробника, але цілком доречним буде і прояв індивідуальних талантів - виготовлення подарунка своїми руками.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації