Цікавий подарунок дівчині

Так легко зневіритися в пошуках оригінального і чуттєвого подарунка дівчині! Вибираючи подарунок коханій дівчині, так легко розгубитися, адже:

Квіти - дуже традиційно ...

Іграшки - дуже банально ...

Прикраси - дуже дорого ...

Дрібнички - несерйозно ....

Але ж так хочеться, щоб подарунок коханій дівчині був:

Не традиційним!

Чи не банальним!

Не дорогим!

І дуже серйозним!

РІШЕННЯ Є! Це - зліпки рук закоханих!

По-справжньому оригінальний подарунок дівчині, який буде актуальним до будь-якого свята - його можна подарувати на День закоханих, в річницю знайомства, на Новий рік або зробити пропозицію руки і серця. Такий подарунок коханій дівчині не потрапляє під категорію «банальних», і «заїжджених», а для того, щоб він був по-справжньому унікальним, є багато цікавих ідей з оформлення зліпків рук закоханих. Ось швидка та гарна ідея - купить часы hublot.

Фотографії та написи. Зліпки рук закоханих виготовляються індивідуально - композицію можна доповнити написом з іменами, освідченням у коханні, фотографією та іншими елементами

Пропозиція руки і серця. Хочете зробити найбажаніший подарунок коханій дівчині? Зробіть їй пропозицію! Зліпки рук закоханих - може стати гарним приводом для того, щоб покликати улюблену заміж. Зробіть їй сюрприз!

Пам'ятна дата. Чи пам'ятаєте ви день вашого першої зустрічі? Коли вперше поцілувалися? Почали зустрічатися або жити разом? Найоригінальніший подарунок дівчині - це ваша любов. Покажіть їй, що ви досі пам'ятаєте, як все починалося. Замовте зліпки рук закоханих з пам'ятними для вас двох датами. Або ж така композиція може бути піднесена вашимі знайомими як подарунок на весілля.

Багато хто вважає, що зліпки рук закоханих - це абсолютно нова і не має аналогів послуга. Але насправді, традиція зберігати відбитки має глибоке коріння! Найбільш яскравими прикладами є Алея зірок у Голлівуді, Алея слави в Москві і ще кілька подібних проектів в різних містах світу. Сама ідея полягає в тому, щоб разом зі своїм відбитком, відставити частинку себе, своєї душі. Замовивши послугу з виготовлення зліпків рук закоханих, ви зможете подарувати один одному частину себе і найяскравішим чином розповісти про свої почуття!

Подарувавши такий подарунок дівчині як зліпки рук закоханих, захвату дівчині точно не буде межі. А коли вона отримає вже готовий зліпок рук закоханих то буде розчулило красою і формами такої композиції. Крім того на дана композиція робиться зі спеціального та безпечного матеріалу який дозволяє відобразити найдрібніші ізгібчікі дотиків рук закоханих. А на скільки добре такий подарунок дівчині буде вписуватися в інтер'єр будь-якої кімнати і буде як гарний сувенір, а так само буде нагадувати про час першої закоханості, перших прогулянок, можливо буде нагадуванням про божевільних вчинках, які можуть здійснити лише закохані один в одного.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації