Букет для директора - правила вибору

Кожна людина має свого безпосереднього начальника, у якого раз на рік, як і у всіх людей, день народження. І в цьому випадку обов'язково в знак поваги повинен бути подарований квітковий букет, але яким він повинен бути для директора?

Служба доставки квітів полегшить привіз букета прямо в офіс, але для цього потрібно зробити вибір, який повинен виявитися правильним. Головне правило для гідного букета - він повинен бути свіжим, бутони пружні, а зелень світла.

Букет квітів для керівника чоловіки

Природно, такий букет буде відрізнятися від жіночого варіанту. Якщо ви перебуваєте в підпорядкуванні у чоловіка, то подарункові квіти для нього повинні відповідати деяким правилам.

По-перше, важливо вибрати букет з чіткою формою, по-друге, тони квітів повинні мати яскраву і насичену палітру. Будь букет для чоловіка повинен складатися з відповідних чоловічих рослин, як іриси, гладіолуси, хризантеми.

Щоб букет виглядав по-чоловічому, його обов'язково доповнюють зеленню - бамбуком, папірусом. Для керівника чоловіки букет повинен бути складений таким чином, щоб в ньому не було маленьких деталей, а з прикрас може бути тільки упаковка.

Разом і з букетом можна подарувати ще й немецкая инсталляция.

Букет квітів для директора жінки

Нерідко на посаді керівника можна зустріти і жінку, яка навіть самостійно організувала власний бізнес. Підібрати букет для жінки директора теж заняття відповідальне і має свої нюанси.

Букети для дам повинні бути такими ж жіночними, як і вони, найкраще віддати перевагу букетів закругленою форми. Квіткова композиція повинна включати в себе кілька великих квітів, які можна розбавити іншими - невеликих розмірів.

Якщо підбирається букет для жінки, є можливість додати в нього родзинки у вигляді екзотичних рослин. Обов'язково в жіночому букеті присутність пастельних відтінків і ніжних тонів, можна грати на контрасті.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації