Бонбоньєрки на весіллі - приємний сюрприз гостям

Отримувати подарунки завжди приємно, нехай навіть найскромніші і незначні. Запрошені гості ніколи не приходять на весілля з порожніми руками, і щоб їх віддячити, прийшла традиція готувати для гостей відповідну подяку.

Чарівні і зворушливі бонбоньєрки стануть приємним компліментом від молодят, вдячністю за те, що ви захотіли розділити всі радощі цього дня разом з ними. За традицією бонбоньєрки виготовляються вручну і можуть виглядати, як маленький мішечок або коробочка з солодощами.

Що кладуть у бонбоньєрку?

Щоб зробити бонбоньєрку оригінальною, необхідно подбати про деталі для декору. Для виготовлення бонбоньєрки потрібно мінімум предметів: клей, папір або тканину, ножиці.

Красиво і неповторно буде виглядати на лляному мішечку вишивка. В якості прикраси для коробочки-бонбоньєрки підійдуть, наприклад, маленькі гудзички, які потрібно приклеїти для прикраси.

Бонбоньєрки створені для того, щоб наповнювати їх солодощами. Адже французькою мовою цукерка звучить саме, як «bonbon». Підійдуть льодяники, мармеладні фігурки, грильяж, шоколадки та інші ласощі, наприклад шоколадные торты на заказ в Киеве.

До однієї з весільних традицій належить і те, що кількість положеннях цукерок має бути непарною. Обов'язково потрібно простежити, щоб наповнення бонбоньєрок було однаковим. Додатково до солодощів можна прикласти свої побажання гостям.

Як дарувати бонбоньєрки?

За правилами бонбоньєрки залишаються на тарілці у кожного гостя, що дозволяє додати святкового настрою в атмосферу урочистого дня. Доречно у такому разі буде підготувати бонбоньєрки з іменним написом, що спростити процес посадки гостей за стіл. Такий скромний, але смачний подаруночок заінтригує своїм зовнішнім виглядом гостей і порадує своїм вмістом.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації