8 Березня - онуки вітають бабусю

8 Березня - онуки вітають бабусюКоли в бабусі з'являються її перші внуки, то для неї шалено приємно все, що стосується цих чарівних крихт. Не встигаєш й оком моргнути, як діти відправляються в садок, потім у школу. І при цьому малюки ніколи не забувають про бабусю, вітаючи її з кожним важливим святом.

І ось виникає питання, як маленька дитина може привітати дорослої людини? А часом саме малюки здатні викликати більше емоцій та вдячності, ніж дорослі люди.

Навіть якщо будуть заспівано пісні про бабусю під дитячі мінусовки, це більше викличе хвилювання в ній, ніж дорогий парфум. Наближається 8 Березня і вже пора подумати батькам, як внуки будуть вітати свою бабусю.

Всі своїми руками

Головними інструментами дітей для створення подарунків є руки і фантазія. Дитині можна підказати з чого почати і наштовхнути його на ідею подарунка. Але у дітей уява може бути куди краще, ніж у дорослого.

Тому запасіться всілякими матеріалами, які будуть потрібні для вільної творчості дитини і допоможіть йому створити чарівний сюрприз для бабусі. Адже для неї буде кращим подарунком і листівка з аплікацією, зроблена руками онука чи онуки, і навіть просто красивий барвистий дитячий сліду ручки в рамочці.

Словесну творчість

Нехай подарунок буде таким, що його не можна помацати, але зате він зможе викликати в бабусі найтепліші та найприємніші емоції. Батьки можуть допомогти написати для бабусі вірш або цікаву історію, в якій бабуся буде головним фігурантом.

Важливо відзначити бабусині кращі риси, які так люблять онуки: доброта і турбота. Такий подарунок залишиться у вашої бабусі назавжди в серці, спогади про який будуть зігрівати.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації