5 секретів вдалого новорічного корпоративу*

5 секретів вдалого новорічного корпоративуКультура проведення корпоративних заходів, для нас поняття порівняно нове. Успішна та ефективна команда потребує якісного та цікавому відпочинку. А коли приводом для вечірки служать новорічні або різдвяні свята до проведення заходу треба підійти з усією серйозністю. Якщо ж у вас корпоратив проходить влітку, в спеку, можна як зазвичай «влаштувати п'янку» на природу, що вже всім набридло і не цікаво. Але я рекомендую вам поекспериментувати і влаштувати незабутнє корпоратив на теплоході. Всі ваші гості будуть наповнені барвистими емоціями, які будуть згадуватися на кожному наступному корпоративі, і ви вже не зможете просто сидіти в якомусь кафе, тому що це буде нудно й сумно. Але я б хотів розповісти про новорічному корпоративі.

Поговоримо про секрети вдалого новорічного корпоративу.

Секрет перший.

Новий рік, як відомо, це своєрідний рубіж. Необхідний індивідуальний підхід до кожного співробітника. Проаналізуєте, що він встиг зробити за минулий рік, яких професійних висот домігся, обов'язково згадайте про це в новорічному привітанні.

Секрет другий.

Заздалегідь визначіться з датою проведення заходу. На новорічні свята багато хто планує поїздки за кордон, у всіх накопичуються невідкладні сімейні справи. Виберіть таку дату, яка була б зручна всім без винятку.

Секрет третій.

Ретельно розрахуйте бюджет, якщо дозволяють ваші фінансові кошти може вдатися до різних послуг розважальних агентств. А якщо ви обмежені в засобах, є декілька порад з приводу того, як заощадити на новорічному корпоративі. Місце проведення вечірки прикрасьте самостійно. Це не тільки дозволить заощадити, але згуртує колектив веселим і приємним заняттям. Вибирайте місце проведення з гарною транспортною розв'язкою, це дозволить скоротити витрати. На роль ведучого можна поставити не професіонала, а самого комунікабельну і артистичного співробітника. Придивіться, такі люди є в кожному колективі.

Секрет четвертий.

Вам необхідно заздалегідь продумати сценарію свята. В участь повинен бути залучений кожен співробітник, щоб нікому не було образливо. Враховуйте це при підготовці ігор, поздоровлень і конкурсів. Подбайте про те, щоб учасники свята відчули себе не просто колегами, а й друзями.

І, нарешті, секрет п'ятий.

Хоча б один день в році забудьте про роботу і намагайтесь повністю розслабиться.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації