17 помилок у декорі будинку і способи їх виправити

17 помилок у декорі будинку і способи їх виправитиНайпоширеніші помилки в інтер'єрі і прості способи їх виправити.
1. Занадто багато людей схильні до бажання прикрасити свій будинок штучними квітами. Навіть дуже красиві речі з пластику і тканини не замінять жива рослина. У більшості ж випадків вони служать збирачами пилу і неприємних асоціацій. Якщо немає грошей, щоб прикрасити будинок справжніми квітами, придбайте кімнатна рослина в красивому горщику. А від пластикових квітів позбудьтеся.

2. Велика кількість диванних подушок. Диванні подушки, особливо цікаві та яскраві, привносять в будинок затишок, але якщо їх багато, то це заподіює незручність. Крім того, що вони можуть не поєднуватися в інтер'єрі і між собою, ви постійно повинні відсувати їх, щоб сісти або прилягти. Так що від зайвих доведеться позбутися.

3. Однотонний інтер'єр. Більшість інтер'єрів в наших будинках виконані в одноманітних нейтральних відтінках - білому, бежевому, ясно-зеленому. По такому ж прикладу підбираються меблі, освітлення, аксесуари. Щоб додати житлу відбиток власного стилю, не бійтеся яскравих відтінків. Стильні акценти яскравих кольорів додадуть будинку більше свіжості і святкового настрою.

4. Вікна. Не забувайте про декор вікон, що поєднується із загальним інтер'єром кімнати. Світло має вільно проникати в приміщення. Ретельно виберіть відповідні штори для сучасного будинку - не треба важких портьєр і «бабусиної» тюлю.

5. Меблі уздовж стін. Те, що меблі потрібно розставляти уздовж стін, залишаючи центр кімнати вільним, вже стало стереотипом. Як ви будете використовувати вільний простір в центрі кімнати? Ви часто влаштовуєте вечірки з танцями? Багато дизайнерів радять все-таки заповнити середину кімнати, щоб витримати баланс.

6. Непрактично оббивка на диванах і кріслах. Оббивний матеріал на меблів зобов'язаний бути практичним, щоб легко відіпрати плями від напоїв або їжі. Застарілі плями псують вигляд навіть самого красивого і дорогого дивана, а наймати спеціальну службу для очищення - недешеве задоволення. Чи не ускладнюйте собі життя.

7. Високо висять картини. Картини - дуже красивий і важливий елемент інтер'єру. Але вони повинні бути видні. Не ставте їх під стелю, на рівні очей повинен бути центр композиції.

8. Неправильне освітлення. Майже все в інтер'єрі залежить від правильного освітлення. Тому навіть дуже стильна квартира буде виглядати похмурою і нудною при слабкому освітленні.

9. «Плаваючі» килими. Зім'яті килими зроблять добре декоровану квартиру неохайною. Постарайтеся зафіксувати килим ніжками меблів.

10. Строкатість і надто багато аксесуарів. Щоб створити затишок і стиль вашого будинку, не варто наповнювати його аксесуарами. Досить всього декількох елементів, щоб підкреслити інтер'єр. Величезна кількість сувенірів, статуеток та інших дрібниць дасть протилежний ефект.

11. Різнорідна меблі. Меблі - один з найважливіших елементів інтер'єру, тому вона повинна гармоніювати і служити своєї мети.

12. «Дивна» меблі. Всім нам хочеться принести в свій будинок «родзинку», зробити його більш екстравагантним. Але ні в якому разі не варто жертвувати зручністю і функціональністю. Навіть оригінальна меблі повинна виконувати свою функцію і не виглядати чужерідно.

13. Стильове одноманітність. Такий інтер'єр виглядає нудним і занадто правильним. Сміливо поєднуйте кілька стилів в своєму будинку, не забуваючи, звичайно, про смак і поміркованості.

14. «Барикади» з меблів. Будинок повинен бути не тільки стильним, але, в першу чергу, зручним. Меблі не повинна заважати пересуванню по дому. Якщо це не так - міняйте планування. Не дозволяйте перешкодам стоять на вашому шляху.

15. Незручні стільці у обіднього столу. Щоб насолоджуватися смачною їжею, потрібно сидіти на зручному стільці. Поміняйте в кухні або їдальні жорсткі стільці на щось більш розташовує до вживання вишуканих страв.

16. Зайва строгість. Не робіть з квартири філія офісу. Будинок повинен бути радісним, зручним і служити для насолоди реальним життям.

17. Захаращеність. Позбувайтеся від непотрібних, некрасивих і незабавних речей. Не тримайте в будинку сподобались подарунки та речі, які колись можуть знадобитися. У вільному від непотребу будинку легше дихається - і в метафоричному, і в буквальному сенсі.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації