15 ідей для оригінальної новорічної сервіровки

15 ідей для оригінальної новорічної сервіровкиНоворічна сервіровка стол - це дуже важливий святковий атрибут Нового року, адже саме вона робить ту саму святкову атмосферу і дає можливість задобрити нашу Синю дерев'яну Козу, яка, як ми вже знаємо, є господинею цього року. Пропонуємо вам 15 цікавих ідей, за допомогою яких ви зможете зробити ваш стіл розкішним і істинно святковим.

  1. Синя феєрія

Синій колір - символ цього року, тому його можна ефектно використовувати для сервірування столу. Скатертина, серветки, посуд, елементи декору - нехай все буде в синьо-блакитній гамі. Це коні вже точно сподобається, і вона віддячить вам прихильністю на весь рік.

  1. Розкішне срібло

Інший варіант - це оформлення столу в сріблястій гамі. Максимум блиску і помітних елементів, стильні прикраси та розкішний посуд. Це істинно святковий варіант, який вже точно не залишить ваших гостей байдужими.

  1. Вишукана скатертину

Скатертина - головний атрибут прикраси столу. Вона може бути білою, синьою, сірою, але обов'язково повинна бути чистою і накрохмаленої, може бути прикрашена вишивками і так далі. Такий варіант буде виглядати святково і урочисто, як і личить в новорічну ніч.

  1. Ваза

Центр столу можна прикрасити красивою вазою. Скляна або порцелянова, прикрашена малюнками або однотонна - головне, щоб вона добре завершувала загальну атмосферу.

  1. Ароматні гілочки

Також прекрасний варіант - це прикраса столу живими гілочками сосни чи ялини. Це доповнить справжню новорічну атмосферу, а також створить неймовірний аромат, який подарує вам удачу і щастя в Новому році.

  1. Різдвяний вінок

Різдвяний вінок - класичний елемент новорічного свята, який ніколи не виходить з моди. Його можна доповнити іграшками, свічками і так далі, і покласти в центр столу - він вже точно стане його родзинкою.

  1. Свічки

Куди ж у новорічну ніч без свічок? Вони можуть бути різнокольоровими, мати оригінальний дизайн або бути ароматизованими, щоб загальна атмосфера у вашому домі була ще більш урочистішою в цю ніч.


У цьому всьому Вам може допомогти студія http://art-studio.com.ua/.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації