вчитель

Що можна подарувати класному керівнику

Класний керівник - як друга мама, дбайливо і строго виховує наших дітей в школі. Він більше, ніж учитель. Він допомагає нашим дітям гідно долати життєві труднощі. Часом, спілкування учнів з класним керівником не офіційна, а дружнє, легке і довірче. Тому на будь-яке свято хочеться йому піднести подарунок, зігріваючий душу і серце.

Мітки: 

Що подарувати вихователю?

Що подарувати вихователю?Робота з дітьми - це справа клопітка і відповідальна, а ось днів, коли надається можливість висловити подяку вихователям не так вже й багато.

Мітки: 

Оригінальні подарунки вчителям на 1 вересня (день знань) і День вчителя (День працівників освіти)

Оригінальні подарунки вчителям на 1 вересня (день знань) і День вчителя (День працівників освіти)Багато хто з нас напевно вже почали підготовку свого чада до нового навчального року: гори зошитів і нові рюкзаки та пенали вже красуються в багатьох дитячих.

Мітки: 

Які квіти подарувати вчителю на 1 вересня?

Які квіти подарувати вчителю на 1 вересня?Вашому малюку вже шостий або сьомий рік? Тоді прийшла пора відправитися в довгу подорож по країні знань. День відправлення - перше вересня.

Мітки: 

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

SAPE ERROR: Не могу подключиться к серверу: dispenser-01.saperu.net/code.php?user=4164e35e36e94615ef6f592b661c5257&host=pruvitalka.com&charset=UTF-8, type: file_get_contents

SAPE ERROR: Не могу подключиться к серверу: dispenser-02.saperu.net/code.php?user=4164e35e36e94615ef6f592b661c5257&host=pruvitalka.com&charset=UTF-8, type: file_get_contents

Підписатися на RSS - вчитель