новонароджений

Подарунки новонародженим

Народження малюка — подія завжди радісне і заслуговуюче на особливу увагу. Але що ж подарувати новонародженому? Питання дуже делікатне. Звичайно, найлегше поцікавитися у мами і дізнатися, чого ж їй все-таки бракує?

Мітки: 

Подарунок на виписку з пологового будинку для молодої мами

Якщо вірити опитуванням на сайтах для молодих мам, найбажаніший подарунок на виписку з пологового будинку - гроші або сертифікат в магазин «Все для малюків». Але якось нудно, зовсім неоригінально і на пам'ять про радісну подію нічого не збережеться. Тому питання дарування грошей залишимо осторонь. Зрештою, енна сума або сертифікат можуть бути доповненням до пам'ятного презенту.

Мітки: 

Як вибрати подарунки для новонароджених?

Як вибрати подарунки для новонароджених?

У мого брата народився син, і ми вирушили в магазин за подарунком. Це тільки спочатку здається, що подарунки для новонароджених купити легко. Насправді не так-то просто вибрати правильний подарунок.

Мітки: 

Подарунки для молодих мам

Подарунки для молодих мамЗ народженням малюка всі друзі і родичі поспішають привітати маму з такою чудовою подією. Але часто доводиться спостерігати картину, як всі подарунки і увагу малюкові. А ось про молоду маму якось забувається.

Мітки: 

Подарунки для новонародженого малюка*

Подарунки для новонародженого малюкаДень народження - це знаменне свято, особливо якщо це новонароджений малюк, який щойно з'явився в цей світ.

Мітки: 

З подарунком в гості до новонародженого*

З подарунком в гості до новонародженогоЗ народженням нового чоловічка з'являються турботи не тільки у батьків, але друзям і родичам теж доводиться брати участь в житті малюка.

Мітки: 

Перші подарунки новонароджених*

Перші подарунки новонародженихКоли в новоспеченої сім'ї з'являється малюк, всі поспішають привітати батьків і маленьке диво з цим чудовим днем. І тут новонароджені отримує свої перші подарунки.

Мітки: 

Що подарувати на народження первістка, двійні, трійні?

Що подарувати на народження первістка, двійні, трійні?Народження дитини - це завжди довгоочікувана радість! Але в наш час все частіше стали з'являтися на світ двійнята і трійнята.

Мітки: 

Подарунки для вагітних. Як підібрати подарунок вагітної дівчини. Що подарувати на день народження майбутній мамі.

Подарунки для вагітних. Як підібрати подарунок вагітної дівчини. Що подарувати на день народження майбутній мамі.Подарунки до різних свят можуть стати справжнім головним болем.

Мітки: 

Що подарувати на народження онука?

Всьому свій час, воно прийде, і бабусі будуть радувати внуків подарунками, але поки внук тільки народився, а це значить, що подарунки прийматиме його бабуся.

Мітки: 

Сторінки

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - новонароджений