мама

Що подарувати мамі на день народження своїми руками?

Мама - найдорожчий і близька людина. Вона знаходиться поруч з перших днів життя, і тільки вона вміє так щиро радіти новим умінням і досягненням своєї дитини. Саме тому будь мамі приємно отримати від дитини подарунок, зроблений своїми руками.

Мітки: 

Яким подарунки здивувати маму на день народження?

Коли людина вибирає подарунок своїй мамі, то його зазвичай переповнюють ті почуття, які не відчувають ні до коханої людини, ні до одного. На щастя, мамі не потрібно нічим доводити свою любов, вона гідна найкращого подарунка.

Мітки: 

Найкращі подарунки для мами

Мама - це найближчий і турботливий, рідний і люблячий нас людина, тому необхідно постаратися, і вибрати для неї найкращий подарунок. Що найважливіше при виборі подарунка? Звичайно, бажання порадувати найдорожчу людину, тому до вибору презенту потрібно підійти з душею, а дарувати подарунок від чистого серця.

Мітки: 

Подарунок на виписку з пологового будинку для молодої мами

Якщо вірити опитуванням на сайтах для молодих мам, найбажаніший подарунок на виписку з пологового будинку - гроші або сертифікат в магазин «Все для малюків». Але якось нудно, зовсім неоригінально і на пам'ять про радісну подію нічого не збережеться. Тому питання дарування грошей залишимо осторонь. Зрештою, енна сума або сертифікат можуть бути доповненням до пам'ятного презенту.

Мітки: 

Що подарувати мамі на 50 років?

Що подарувати мамі на 50 років?

50 років - це важливий ювілей. Половина життя прожите, саме час проаналізувати її, озирнутися назад і зрозуміти, чого було в ній більше, а в чому був явний дефіцит. Якщо ваша мама весь час пропадала на роботі, економила на собі, то ваше першочергове завдання - дати їй відчути себе єдиною і неповторною, для цього згодяться такі подарунки:

Мітки: 

Подарунки для молодих мам

Подарунки для молодих мамЗ народженням малюка всі друзі і родичі поспішають привітати маму з такою чудовою подією. Але часто доводиться спостерігати картину, як всі подарунки і увагу малюкові. А ось про молоду маму якось забувається.

Мітки: 

Що подарувати зятю на День народження або весілля?

Що подарувати зятю на День народження або весілля?Питання, що подарувати зятю, рано чи пізно обов'язково стане перед вами, якщо у вас є доросла дочка. Звичайно, вам хотілося б зробити подарунок для зятя таким, щоб він і йому сподобався, і дочка вашу порадував.

Мітки: 

Подарунок від тещі чи що подарувати зятю?

Подарунок від тещі чи що подарувати зятю?Ви коли-небудь чули такий жарт: - Учора було дуже холодно.
- Наскільки холодно?
- Навіть холодніше, ніж поцілунок тещі!?

Мітки: 

Кращий подарунок від свекрухи, або що подарувати невістці?

Кращий подарунок від свекрухи, або що подарувати невістці?Протистояння свекруха-невістка має масу яскравих ілюстрацій як у житті, так і в літературі. Популярність цієї теми в народній творчості і анекдотах настільки ж висока, як і ансамбль теща-зять.

Мітки: 

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - мама