літо

Літнє весілля - курйози на виїзній церемонії

Літня весілля - курйози на виїзній церемонії

Літо, як і весна, один з найпрекрасніших сезонів для проведення весільного торжества. І найчастіше молодята обирають для свого свята простір, свободу і свіже повітря.

Мітки: 

Свято літнього сонцестояння

Ліго, Літа, Сонцестояння, Коловорот, Купайло, Ніч Середини Літа, Свято падуба, Ніч Вербени, День Благословення Сонця, Ніч Папороті, Ніч Кострів, Ніч Коханців - все це міжнародні назви свята, відомого у нас як День літнього сонцестояння.

Мітки: 

Як провести літо у великому місті

Як провести літо у великому містіЛіто - це, безумовно, час відпочинку та подорожей. Але що ж робити, якщо настільки жаданий відпустку зараз з якихось причин для вас недоступний і вам доведеться залишитися в шумному і спекотному мегаполісі?

Мітки: 

Що необхідно зробити цього літа

Що необхідно зробити цього літаЛіто - пора відпусток, моря, розваг, радості. Звичайно, не всім робота дозволяє відпочивати всі 92 літніх дні, але не варто впадати у відчай! У нашій статті ми розповімо про те, як зробити так, щоб це літо запам'яталося вам надовго!

Мітки: 

30 речей, які треба встигнути зробити цього літа

30 речей, які треба встигнути зробити цього літаДо кінця літа нам залишилося трохи менше місяця, тому потрібно зробити його захоплюючим і незабутнім. Наші ідеї допоможуть вам зробити кожен день повним емоцій і вражень, щоб зберегти в пам'яті це літо.

Мітки: 

Літні ідеї для дитячого свята

Літні ідеї для дитячого святаДля дітлахів завжди хочеться зробити все найкраще. Наша стаття допоможе вам з ідеями організації свята, якого так чекають всі малюки - Дня народження.

Мітки: 

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - літо