конкурс

Веселі шкільні конкурси дітям, дитячі конкурси

Веселі шкільні конкурси дітям, дитячі конкурси

1: З пустого в порожнє

Двоє грають стають на ножні гойдалки (бруски) один проти одного. У кожній руці у них по кружці: одна порожня, інша з водою. У цьому положенні кожен намагається зі своєї повної гуртки перелити воду в кружку товариша. Виграє той, хто проллє менше води.

Мітки: 

Другий день весілля - розваги та продовження конкурсів

Другий день весілля - розваги та продовження конкурсівНашій людині зі слов'янською душею вдається просто посеред свята сісти в таксі, приїхати до літака і відправитися у весільну подорож.

Мітки: 

Ігри та конкурси на день народження дитини 5 років

 

Ігри та конкурси на день народження дитини 5 роківПро те, як організувати день народження п'ятирічки, ми говорили в статті «Сценарій на день народження дитини 5 років».

Мітки: 

Сценарій дитячого дня народження 2 роки

Сценарій дитячого дня народження 2 рокиНаближається урочистий день - День народження дитини, якій виповнюється 2 роки. Напевно, це свято краще робити вдома, все ж дитина маленька і вдома йому буде комфортніше. Пропонуємо варіант святкування такого заходу.

Мітки: 

Сценарій святкування дитячого дня народження 3 роки: ідеї, ігри, конкурси

Сценарій святкування дитячого дня народження 3 роки: ідеї, ігри, конкурсиЯкщо Вам належить організувати День народження дитини на 3 роки, то ознайомтеся з нашими ідеями, іграми та конкурсами. Комбінуйте, доповнюйте, фантазуйте.

Мітки: 

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - конкурс